بهترین زعفران ایرانی سرگل مناسب تجارت جهانی

بهترین زعفران ایرانی که همواره برای صادرات به خارج کشور مورد اقبال بازار تجارت جهانی قرار گرفته است، نمونه سرگل بوده که می توان آن را در بسته بندی مناسب و با ارزش افزوده خوب عرضه نمود.

همان طور که می دانید صادرات زعفران که توسط بسیاری از شرکت های ایرانی انجام می شود، فعالیتی بسیار سود آور بوده و تجارت شیرینی برای تجار ایرانی است.

زعفران ایران در چند ساله اخیر توانسته است در بازار جهانی جای پای خود را محکم نموده و زمینه را برای فروش دیگر خشکبار ایرانی نیز فراهم کرده است.

بهترین زعفران ایرانی کدام است؟

این که ما یک زعفران را به عنوان بهترین نوع زعفران معرفی کنیم، کار اشتباهی است.

اما چرا؟

دلیل مشخص است، چون بازار های بین المللی هر یک کشش و پتانسیل خاصی داشته و نوع خاصی از زعفران در بازار این کشور ها به فروش می رسد.

به عنوان مثال در بازار چین بهترین زعفران نمونه نگین است، اما بازاری همچون اسپانیا نمونه زعفران سرگل را به عنوان بهترین نمونه زعفران ایرانی شناخته اند.

قیمت بهترین زعفران ایرانی

یکی از مهم ترین پارامتر هایی که مشتریان در مورد خرید بهترین زعفران تصمیم گیری می کنند قیمت محصول است.

همان طور که در بالا بیان کردیم تعریف هر بازار از زعفران اعلا متفاوت بوده و طبعا قیمت محصولات عرضه شده در این بازار ها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

شاید سوالی برای شما مطرح شود که اگر ما بخواهیم بهترین زعفران ایرانی را که هم دارای قیمت خوبی باشد و هم مناسب بازار تجارت جهانی باشد را انتخاب کنیم، کدام نمونه بهتر است؟

پاسخ ما به شما قطعا زعفران سرگل است.

زعفران سرگل با دارا بودن کیفیت و قیمت مناسب به نسبت بقیه انواع زعفران مناسب بازار جهانی بوده و حتی می توان این محصول را به صورت بسته بندی شده نیز در بازار جهانی عرضه کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + بیست =