خریدار مغز پسته فندقی دهن بست صادراتی

خریدار مغز پسته فندقی صادراتی که در زمینه صادرات به اروپا فعال هستند، سعی می کنند تا نمونه های دهن بست را خریداری کرده تا ریسک آفلاتوکسین کمتری داشته باشند.

آفلاتوکسین چیست و چرا تا این حد مهم است؟

هنگامی که پسته و خشکبار تحت تاثیر رطوبت قرار بگیرد و شرایط برای رشد قارچ ها مساعد شود، برخی از قارچ ها بر روی مغز پسته به صورت میکروسکوپی رشد کرده و سمومی تولید می کنند که آن را آفلاتوکسین می نامند.

آفلاتوکسین به دلیل این که بسیار سمی است، دز های بالای آن کشنده بوده و تحت هیچ عنوان استفاده از پسته های آلوده به آفلاتوکسین توصیه نمی شود.

کشور های اروپایی بعضا در پسته های ایرانی مقادیر زیادی از آفلاتوکسین را را پیدا می نمایند که باعث مرجوع شدن بار ها از اروپا می گردد.

از این رو بسیاری از مشتریان که به دنبال صادرات به اروپا هستند سعی می کنند تا کمترین ریسک را در مسیر صادرات خود داشته باشند و به همین دلیل از پسته های با آ،لاتوکسین مجاز استفاده می کنند.

یک گزینه ایده آل برای صادرات به اروپا مغز پسته دهن بست فندقی است، این مغز پسته به دلیل این که پوسته صدفی پسته اجازه عبور قارچ ها را نداده، از آفلاتوکسین عاری بوده و محصولی ایده آل برای مصرف کنندگان می باشد.

خریدار مغز پسته فندقی درجه یک

بازرگانی خشکبار آرین به دلیل این که در اقصی نقاط دنیا خریدار مغز پسته فندقی را دارد، به همین واسطه بهترین انواع این محصول را نیاز داشته و در صورتی که تامین کننده این دست محصولات هستید می توانیم با هم همکاری داشته باشیم.

نحوه همکاری به چه صورت است؟

اگر میخواهید با مجموعه ما کار کنید، اولین و مهم ترین اصل صداقت و حفظ اصالت محصولات است و از سوی دیگر ما سعی می کنیم تا پرداخت های خود را به صورت نقدی به شما انجام دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هفده =