فروشگاه توزیع میوه خشک انبه استوایی مرغوب

میوه خشک انبه استوایی مرغوب با توزیع در فروشگاه های مختلف کشور، به راحتی در دسترس خریداران قرار گرفته و فروش آن در حال توسعه است.

انبه یکی از میوه های خوش طعم و پرخاصیت استوایی است که همه ساله در فصل برداشت، شاهد واردات آن به کشور و خرید و فروش آن در بازار هستیم.

اما از آن جایی که صنعت خشک کردن میوه، در چند ساله ی اخیر در ایران و جهان رشد بسیار خوبی داشته است، بنابراین انواع میوه خشک انبه استوایی نیز در بازار یافت می شود.

این محصولات به دو دسته ی ایرانی و استوایی تقسیم می شوند و در واقع انبه های وارد شده یا در ایران خشک و وارد بازار می شوند و یا میوه خشک انبه استوایی به صورت آماده و خشک شده از کشورهایی مانند تایلند وارد می گردد.

قیمت میوه خشک انبه استوایی

اما در خصوص نرخ و قیمت میوه خشک انبه استوایی و تفاوت قیمتی آن با میوه خشک انبه تولید شده در ایران باید گفت که نوع وارد شده وضعیت مطلوب تری دارد.

در واقع تفاوت روش های خشک کردن میوه های ایرانی و استوایی و عنایت به این که خشک کردن میوه های وارد شده، هزینه بیشتری دارد، بنابراین قیمت میوه خشک انبه وارداتی به مراتب پایین تر خواهد بود.

اما در خصوص نوع میوه خشک انبه وارداتی به لحاظ ظاهری، دو نوع حبه ای و اسلایس شده در فروشگاه های توزیع آجیل و خشکبار وجود دارد.

در این میان، میوه خشک انبه حبه ای مانند بسیاری از دیگر ارقام میوه خشک وارداتی چون میوه خشک زنجبیل، میوه خشک پاپایا، میوه خشک طالبی، آناناس، پوملو و موارد دیگر می تواند در مخلوط آجیل ایرانی و یا مخلوطی از میوه خشک حبه ای استوایی ترکیب زیبا و طعمی متفاوت را به وجود آورد.

و البته این ترکیب در فروش میوه خشک بسته بندی شده نیز مناسب بوده و قابلیت ارائه به مشتریانی با سلایق مختلف را خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هشت =