فروش عمده عناب ممتاز صادراتی

عناب ممتاز صادراتی ایران جزء بهترین نمونه های تولید شده در جهان است و بنابراین توسعه ی فروش آن به صورت عمده در جهان، سود قابل توجهی نصیب کشور خواهد کرد.

کمتر کسی است که از جایگاه کمی و کیفی انواع زعفران ایران در جهان آگاهی نداشته باشد، اما عناب ممتاز خراسان چندان که باید شناخته شده نیست.

این در حالیست که با وجود خواص بسیار این محصول دارویی و مصارف آن در کشورهای مختلف، می توان بسترهای مناسبی برای افزایش فروش و صادرات آن به کشورهای مختلف بنا نهاد.

عناب ممتاز صادراتی بیرجند

عناب یکی از محصولات خاص و ویژه کشاورزی خراسان جنوبی است که دارای مرغوبیتی بالا و کیفیتی ممتاز می باشد و از این رو، گزینه های اولیه ی کار در بازار جهانی را دارد.

در قدم بعدی اما شناخت بازارهای مصرف عناب ممتاز صادراتی ایران، گامی مهم در زمینه ی معرفی بیشتر این محصول برای افزایش فروش خواهد بود.

عناب در جهان به صورت خشک شده، شربت، و همچنین برای تهیه ی کیک مورد استفاده قرار می گیرد و البته طبیعی است که مانند بسیاری از محصولات کشاورزی دیگر بتوان دامنه ی فرآوری آن را گسترش داد، امری که زمینه ای عالی برای افزایش تجارت عناب ممتاز صادراتی ایجاد خواهد کرد.

در این راستا حبه عناب به عنوان یکی از محصولات فرآوری در این حوزه است که با طعم های مختلف و به عنوان جایگزینی برای قند در بیرجند تولید می شود.
حال اگر بازاریابی کافی و تبلیغاتی مناسب برای همین فرآورده صورت گیرد، قطعاً رشد صادرات آن را شاهد خواهیم بود.

نکته ی دیگر برنامه ریزی در بحث بسته بندی عناب و فرآورده های آن است که اهمیت زیادی در صادرات و توسعه ی آن دارد.

به طور کلی و با توجه به خواص عناب و کیفیت بالای عناب ممتاز صادراتی، می توان با برنامه ریزی استاندارد و اصولی، میزان صادرات این محصول را مانند زعفران مرغوب ایرانی گسترش داده و پشتیبانی قوی برای تولید در کشور ایجاد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 1 =