پخش عناب خرمایی – کله قوچی فله ای

پخش عناب خرمایی – کله قوچی فله ای ایران می تواند با قیمت متناسب بازار جهانی به صورت آجیلی و دمنوشی، صادراتی موفق را متوجه این حوزه از خشکبار نماید.

پخش عناب خرمایی ایرانی هم به صورت محصول آجیلی و هم دمنوشی می باشد که به صورت آجیلی در حوزه خشکبار میوه با استقبال بسیار مطلوبی روبرو می باشد و در حوزه تولید دمنوش در چند سال اخیر پخش عناب خرمایی توانسته است بازار بسیار مطلوبی را در بازار داخل جذب خود نماید و موفقیت خوبی داشته.

پخش عناب خرمایی به صورت اینترنتی هم می تواند به صورت مستقیم این محصول را به صورت فله ای در بازار ایران وارد نماید و بهترین شناخت و معرفی نسبت به این محصول با معرفی اینترنتی این محصول به وجود آمده است و خواص دارویی و درمانی این محصول گزینه ای هست که می توان روی آن تمرکز نمود.

پخش عناب خرمایی فله ای بیرجند

پخش عناب خرمایی – کله قوچی به صورت فله ای در بهترین شرایط آب و هوایی در منطقه بیرجند در حال تولید می باشد که به صورت اینترنتی می توانیم روی گزینه های دمنوشی و آجیلی از این محصول تمرکز نمائیم و بازارهای صادراتی می توانند گزینه هایی مناسب برای عرضه این محصول به صورت دمنوشی باشد.

کشورهای عربی که به شدت روی گزینه کیفیت خشکبار اصرار دارند می توانیم صادرات عناب خرمایی را با کیفیت درشت، بدون چروک و رنگ قرمز تیره در اولویت برای عرضه به این کشورها قرار دهیم و خوشبختانه تولید این محصول با کیفیت های مختلف در حال انجام می باشد و می توانیم پاسخگوی صادرات آن باشیم.

ما صادرات فله ای را در حوزه عناب بیرجند داریم که می توانیم با بسته بندی های عناب دمنوشی و آجیلی، پاسخگوی بازارهای مناسبی که در این حوزه داریم باشیم و بسته بندی باید بتواند کیفیت خوب محصول عناب را حفظ نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شش =