پخش میوه خشک بسته بندی مخلوط درجه یک

پخش میوه خشک بسته بندی در وزن های 250، 500 گرمی و حتی پایین تر می تواند بازار فروش بهتری در مقایسه با میوه خشک فله داشته باشد.

میوه خشک صنعتی به عنوان یک محصول جدید در حوزه ی آجیل و خشکبار، کم کم بازار فروش بیشتری پیدا می کند و با ارائه در آجیل و خشکبار فروشی شهرهای مختلف، مشتریان بیشتری برای خرید جذب می شوند.

اما پخش میوه خشک فله مناسب تر است یا بسته بندی؟

پخش میوه خشک بسته بندی ایرانی و تایلندی

میوه خشک هایی که در ایران برای عرضه به بازار وجود دارد در دو نوع میوه خشک ایرانی و تایلندی دسته بندی می شوند، که هر کدام طعم، کیفیت، ماندگاری، تنوع و در نهایت مشتریان خود را دارند.

طبیعتاً مانند هر محصول دیگری این محصولات را نیز می توان به دو شکل فله و بسته بندی عرضه کرد.

مخلوطی از انواع میوه خشک ایرانی و یا تایلندی در ظرف های بزرگ آجیلی می تواند برای مشتریان جذاب باشد و  در نتیجه آنان را برای خرید ترغیب نماید.

اما به یاد داشته باشید که در سال های اخیر، در حوزه ی آجیل و خشکبار نیز روند رو به رشدی در خصوص عرضه خشکبار بسته بندی داریم و این امر در مورد میوه خشک بسته بندی نیز دیده می شود.

در واقع اگر چه ارائه ی میوه خشک مخلوط و یا ساده به صورت فله ای می تواند جذاب باشد؛ اما قطعاً مشتریانی نیز وجود دارند که به دنبال بسته بندی جذاب، بهداشتی و با وزن های مشخص هستند.

از طرفی با وجود قیمت بالای میوه خشک باکیفیت و درجه یک، طبیعی است که سفارش یک کیلو برای یک مشتری خرده ممکنم است بالا باشد و شاید همین عامل موجب صرف نظر وی از خرید شود.

در حالی که اگر میوه خشک را در وزن های کمتری چون 500 گرمی، 250، 150 و یا حتی وزن های کمتر بسته بندی کنیم، تعداد مشتری بیشتری رغبت به خرید خواهند کرد.

بنابراین پخش میوه خشک بسته بندی می تواند یکی از عوامل جذب تعداد مشتری بیشتری باشد.

امری که می تواند زمینه ساز کار در بازارهای جدیدی باشد مانند پخش میوه خشک بسته بندی مخصوص مدارس، همایش ها بسیاری از موارد دیگر، که قطعاً در صورت تبلیغات و بازاریابی مناسب، نقش فزاینده ای در رشد مصرف میوه خشک و در نهایت رونق بیشتر بازار میوه خشک داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =