پخش میوه خشک خارجی طالبی حبه ای

پخش میوه خشک خارجی طالبی و دیگر ارقام حبه ای تا چه میزان بر رشد خرید مشتریان خشکبار تأثیر گذار است؟ بدون شک ایجاد فرصتی برای امتحان کردن طعم ها و مزه های جدید، مسئله ای است که می تواند به افزایش فروش منجر شود.

ارائه ی محصولات جدید در یک حوزه و به ویژه حوزه ای مانند آجیل و خشکبار، می تواند تأثیرات خوبی بر افزایش استقبال مشتریان و به دنبال آن رشد فروش داشته باشد.

برای این حوزه که سال هاست محصولاتی چون انجیر خشک، توت، کشمش، بادام، گردو و سایر خشکبار سنتی، پای ثابت محصولات آجیلی شده اند؛ محصولی جدید و صنعتی چون میوه خشک یک مورد خاص و فوق العاده است.

پخش میوه خشک خارجی عاملی برای افزایش فروش

اما میوه خشک صنعتی یاد شده در حال حاضر و در کشور ما، به دو گروه عمده ی میوه خشک های اسلایس ایرانی و میوه خشک های خارجی تقسیم می شود.

که با توجه به این که هر دو گروه محصولاتی جدید هستند، می توانند به موازات یکدیگر در فروشگاه های آجیل و خشکبار عرضه گردند.

در این میان پخش میوه خشک خارجی، به دلیل طعم متفاوت با میوه های ایرانی و به دنبال آن میوه خشک های ایرانی، می تواند یک نکته ی جذاب برای مشتری محسوب شود.

البته در این میان برخی از میوه خشک ها هستند که هم نوع خارجی آن در بازار یافت می شود و هم رقم ایرانی آن که بیشتر به شکل اسلایس و حلقه ای خشک می شوند.

به عنوان مثال میوه خشک طالبی از انواعی است که علاوه بر تولید آن به شکل اسلایس در ایران، رقم حبه ای آن نیز تولید می شود.

هر چند به دلیل تنوع در روش های تولید هر دو رقم،  طبیعتاً مزه ی آن ها تفاوت خواهد داشت.

در ارقام خارجی معمولاً افزودنی هایی مانند شکر اضافه می شود که این مورد در میوه خشک های ایرانی بیشتر به صورت استفاده از مواد تثبیت کننده رنگ و مواردی از این دست دیده می شود و موادی مانند شکر و یا طعم دهنده، معمولاً استفاده نمی گردد.

در هر صورت پخش میوه خشک خارجی در کنار اقلام ایرانی، برای تعداد زیادی از مشتریان بازار آجیل و خشکبار امری جدید و جذاب است که امکان چشیدن طعم های متفاوت از میوه خشک را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

امری که به دلیل استقبال مشتریان از این موضوع، می تواند موجب رشد فروش در حوزه ی آجیل و خشکبار گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + هجده =