قیمت خرید آجیل میوه خشک شیرین شب یلدا ویژه

آجیل میوه خشک شیرین ویژه شب یلدا با قیمت خرید مختلف در بازار این محصول به صورت فله ای و بسته بندی شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

در مناسبت هایی مانند عید نوروز و شب یلدا بیشترین استقبال در آجیل شیرین می باشد که ترکیبی ازخشکبارها با میوه هایی خشک مانند مویز، کشمش سبز، برگه هلو، برگه زردآلو، قیسی، انجیر و … می باشد که ترکیبی شبرین و مشتری پسند می باشد.

در چند سال اخیر نیز آنچه که در آجیل میوه خشک شیرین شاهد بودیم اسقبال خانواده های ایرانی در شب یلدا از آجیل میوه خشک می باشد که به دو صورت معمولی و ویژه توسط مجموعه آرین ارائه می شود.

آجیل میوه خشک شیرین یلدا

در آجیل میوه خشک یلدا که ترکیبی از میوه خشک های ترش و شیرین می باشد در محصول ویژه، انواع سیب، پرتقال، موز، آلو، کیوی، هلو، خرمالو، انجیر، انبه آناناس، توت فرنگی، نارگیل و … استفاده شده است که به هر حال با توجه به فصل میوه های خاص، متغیر انتخاب شده است.

در آجیل میوه خشک شیرین معمولی محصولاتی مانند انبه، توت فرنگی، نارگیل و آناناس در جهت بالانس نمودن قیمت خرید وجود نداشته و شیرینی بیشتر ترکیب و خوش آب و رنگ بودن ترکیب باعث شده است که هر سال استقبال بیشتر را از آجیل میوه خشک ایرانی شاهد باشیم.

قیمت خرید دست اول و بی واسطه این محصولات در مجموعه آرین با توجه به اینکه ترکیب مطلوبی را در مخلوط مان داریم باعث شده است که هر سال مشتریانمان استقبال بیشتری را از میوه خشک مخلوط داشته باشند.

در شب یلدا و مناسبت هایی مانند عید نوروز انواع ترکیب های میوه خشک ایرانی را می توانید برای دورهمی خانوادگی خود انتخاب نمایید و از خواص و ویژگیهای بی نظیر این محصولات بهره مند شوید و طعمی شیرین و مطبوع را در آجیل شیرین با ما تجربه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 4 =