آجیل میوه خشک صادراتی

بازار صادرات آجیل میوه خشک صادراتی بسته بندی شده ایرانی به دبی

آجیل میوه خشک صادراتی بسته بندی شده ایرانی در صادرات خشکبار به دبی از بازار صادرات مناسبی در این محصول در این کشور بهره مند بوده است.

مقوله بسته بندی آجیل و خشکبار و جدیدا میوه خشک در چند سال اخیر توانسته است قدمهای خوبی را در بازارهای صادراتی داشته باشد و با ارائه محصول مناسب، جذب بازارهای خوبی را شاهد هستیم.

بسیاری از کشورهای عربی مانند دبی و … استقبال مناسبی را از انواع خشکبار و آجیل میوه خشک صادراتی ایران دارند و محصولات ایرانی مانند پسته، آجیل های مخلوط نمکی و … جایگاه مناسبی را در این کشورها دارد.

تفت مناسبی که بسیاری از آجیل های مخلوط ایرانی دارد و کیفیت خوبی که انواع میوه خشک ایرانی دارد در این بازارها مطلوب مشتریان لوکس پسند بوده و خوشبختانه با ارائه کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و بسته بندی مطلوب توانسته ایم بازارهای صادرات خوبی را در این محصولات بدست آوریم.

بازاریابی های صورت گرفته در محصولات بسته بندی و شرکت در نمایشگاه هایی که در کشورهای عربی برگزار می گردد بخصوص در کشور دبی می تواند بازار مناسبی را برای محصولات بسته بندی به همراه داشته باشد.

آجیل میوه خشک صادراتی بسته بندی

در بسته بندی های میوه خشک، خشکبار، پسته، آجیل های مخلوط نمکی و … به مقوله کیفیت محصول توجه دقیق شده است و آجیل میوه خشک صادراتی بسته بندی را از هر نظر مناسب برای بازارهای لوکس آماده نموده ایم.

مشتریان ما در کشورهای عربی و بخصوص در کشوری مانند دبی از کیفیت محصولات و ترکیبات ما بسیار استقبال نموده اند و بیش از همه تفت مناسبی که در انواع خشکبارها داریم باعث شده است که به رضایت و اعتماد مشتریانمان دست یابیم و در بسته بندی های گرمی از موفقیت بالایی بهره مند شده ایم.

در صورتی که قصد صادرات انواع آجیل، میوه خشک، پسته ایران تفت اروپایی و … به کشورهای مختلف هستید می توانید انواع محصولات ما را در بازار جهانی داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 12 =