ارزانترین قیمت میوه خشک

ارزانترین قیمت میوه خشک آناناس در بازار

ارزانترین قیمت میوه خشک آناناس در بازار به صورت های حبه ای رنگی، حبه زرد، کمپوتی و اسلایس طبیعی را از منابع اصلی خریداری نمائید.

در حوزه میوه خشک با قیمتهای مختلفی روبرو هستیم و این تفاوت قیمت ها، گاه به شدت قابل توجه می باشد و می تواند دلایل مختلفی را داشته باشد.

از جمله اینکه محصول در فصلی خریداری شود که میوه ی تازه ی آن موجود نمی باشد و از فصل میوه ی تازه آن خیلی گذشته باشد و خرید در فصل نامناسب خود می تواند افزایش قیمت ها را به همراه داشته باشد.

این افزایش قیمت در مورد محصولاتی که میوه ی تازه آنها به صورت میوه های وارداتی است بسیار قابل توجه بوده و در مواردی شاهد آن بوده ایم که محصولاتی که میوه ی تازه ی آنها جز میوه های وارداتی هستند به شدت از قیمت های بالایی برخوردار می باشند.

به عنوان مثال میوه خشک انبه، نارگیل، موز، آناناس کمپوتی، آناناس خشک طبیعی و … جز مواردی هستند که نوسانات قیمت بسیار بالایی را در این محصولات شاهد هستیم.

گاه انبار نمودن یک میوه خشک خاص به جهت فروش با قیمت بالاتر در مناسبت های مختلف خود می تواند دلیل افزایش قیمت در برخی از میوه خشک ها باشد و شاهد آن بوده ایم که در مواردی، برخی از میوه خشک های خاص مانند انبه در برخی از ماه های سال انبار شدند تا در مناسبت هایی مانند عید نوروز با قیمت های بالاتری ارائه شوند.

یا در مواردی شاهد آن بوده ایم که محصول آلو اسلایس موجود نبود و بعد از مدتی این محصول با قیمت بالاتر وارد بازار تقاضا گردید.

البته با توجه به اینکه ما در کشورمان اعیاد و مناسبت های مختلفی را در سال داریم با نزدیک شدن به این مناسبت های ویژه نیز شاهد افزایش قیمت ها هستیم.

از این رو ما تأکید ویژه داریم که از تولیدکنندگان دست اول و منابع بی واسطه موجود در کشور در جهت خرید مناسب، مطمئن تر و ارزان تر بهره مند شوید.

بخصوص در محصولات خاص مانند انواع آناناس ها، انبه، توت فرنگی، موز و … که به شدت نوسان قیمت وجود دارد این منابع بی واسطه و دست اول می توانند کمک شایانی برای خرید موفق باشند.

در محصول خاصی مانند انواع آناناس نیز تأکید ما بر این مسأله می باشد و می توانید ارزانترین قیمت میوه خشک آناناس در بازار ایران را با خرید مستقیم در اختیار داشته باشید.

ارزانترین قیمت میوه خشک انواع آناناس

در بازار ایران آناناس خشک به صورت های مختلف وجود دارد که این تنوع، استفاده های متفاوتی نیز دارد.

به عنوان مثال:

آناناس حلقه خشک کمپوتی

این میوه خشک از کمپوت آناناس تهیه می شود بافتی بسیار خوش مزه و شیرین دارد و به شدت چه به صورت تک محصولی و چه به صورت ترکیب در کنار بقیه میوه خشک ها مورد استفاده می باشد و در مخلوط های ویژه در کنار انواع میوه خشک اسلایس انبه، توتفرنگی، موز، سیب، نارگیل، هلو، آلو، شلیل و … طعم و مزه ای بی نظیر به ترکیب اضافه می نماید.

علاوه بر نمونه ایرانی آناناس کمپوتی خشک، این محصول به صورت وارداتی نیز نمونه بسیار پرطرفداری دارد که در سالهای اخیر با مشکل واردات نتوانستیم در بازار ایران از این نمونه داشته باشیم.

آناناس حلقه تایلندی از بافتنی مانند بقیه ی میوه های حبه ای برخوردار بوده و به صورت یک آناناس حلقه شده ی کامل می باشد و در ترکیب میوه خشک اسلایس تایلندی در کنار انواع میوه خشک های اسلایس مانند پوملو، انبه و … قرار می گیرد.

آناناس خشک طبیعی

این میوه خشک از میوه ی تازه ی آناناس تهیه می شود و بیشتر به صورت تک محصولی به فروش می رسد و از نظر قیمتی از نرخ بالاتری نسبت به نمونه کمپوتی برخوردار بوده و فروش آن به صورت یک میوه خشک تکی می باشد.

در کل در بازار خشکبار ایران از نظر قیمتی از نمونه کمپوتی بسیار بیشتر استقبال می شود.

آناناس طبیعی زرد

محصول حبه ای بسیار پرفروش که به دلیل طبیعی بودن آن به شدت مشتریان خاص خودرا در بازار ایران دارد.بیشتر در ترکیب های خشکبار و آجیل ها استفاده می گردد.

در کنار بقیه میوه خشک های حبه ای به عنوان میوه خشک حبه استوایی وارد بازار تقاضا می شود و در ترکیب های لوکس در کنار انواع پاپایا دو رنگ طبیعی، گیلاس های تایلندی، نارگیل حبه ای، انبه، کرنبری، زنجبیل و … بهترین ترکیب و طعم را به وجود می آورد.

در آجیل های بسته بندی، حبه تایلندی مطلوبی است که در کنار مغز آجیل هایی مانند پسته، بادام درختی، بادام هندی، فندق و همچنین کشمش سبز کاشمر، مویز ازبک یا افغان قرار می گیرد و یک ترکیب بی نظیر را به وجود می آورد البته استفاده از نارگیل حبه ای و کرنبری در این ترکیب می تواند طعمی بی نظیر را ایجاد نماید.

در موارد بسیار کمی دیده شده است که به صورت تک، فروش برود ولی بیشترین استقبال از این محصول به صورت ترکیب و در مخلوط ها می باشد.

آناناس رنگی چهار رنگ

آناناس به صورت آناناس رنگی چهار رنگ در رنگهای زرد، نارنجی، قرمز و سبز به شدت در بازار ایران پرطرفدار و مشتری پسند می باشد. این محصول هم به صورت تکی، هم به صورت ترکیب میوه حبه ای استوایی و هم در کنار مغز آجیل های ایرانی به شدت پرطرفدار بوده و طعمی بی نظیر و رنگی مشتری پسند را ایجاد می نماید از پرطرفدارترین میوه خشک های حبه ای وارداتی است.

ترکیب رنگ چشم نواز این میوه خشک و حالت حبه بودن آن باعث شده است که در بین محصولات وارداتی از بیشترین تقاضا برخوردار باشد و هم در حوزه خشکبار و هم در صنایع فرآوری و بسته بندی، مشتریان خاص خودرا در تمام طول سال دارا می باشد.

در جهت دریافت ارزانترین قیمت میوه خشک آناناس در بازار ایران با فروشگاه های مختلف اینترنتی و منابع موجود بی واسطه که از واردکنندگان اصلی این محصولات و تولیدکنندگان داخلی حوزه میوه خشک هستند، امکان دریافت قیمت های بهتر و مناسب تر میسر می شود.

در این میان ما با ارائه خشکبارهای طبیعی و مجاز و ارائه قیمت های بی واسطه در حوزه محصولات ایرانی، این امکان را برای مشتریانمان میسر نموده ایم که محصولات را با قیمت دست اول و بی واسطه در کنار بالاترین کیفیت موجود در بازار ایران در اختیار داشته باشند

امید می رود با باز شدن مبادی رسمی و دریافت گواهی های مجاز بهداشتی، راهی مطلوب تر برای ارائه تنوع بیشتر در حوزه خشکبار برای تولیدکنندگان، فروشندگان و رونق در صنایع فرآوری میسر گردد تا بتوانیم پاسخگوی نیاز بازار تقاضای داخلی از راه واردات از مبادی رسمی باشیم.

میوه خشک زنجبیل

مطالعه این آگهی را به شما توصیه می کنیم …..
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + دو =