استاندارد صادرات زعفران سرگل بسته بندی قائنات

استاندارد صادرات زعفران سرگل که در قائنات، تربت حیدریه یا هر جای دیگر کشور که تولید و بسته بندی می شود، یکسان بوده اما در مورد این مساله ذکر نکاتی الزامی است.

مشتریانی که با ما تماس می گیرند و اطلاعات زیادی در زمینه بسته بندی و صادرات زعفران ایرانی ندارد، همیشه مسائلی را بیان می کنند که شاید بهتر باشد تا به مهم ترین آن ها بپردازیم و جزئیاتی را در این ارتباط به شما بگوییم.

اولین مساله ای که مشتریان به ما می گویند بحث استاندارد های صادرات زعفران است، که باید بگوییم معمولا استاندارد های این بخش به دو دسته تقسیم می شود:

  1. استاندارد داخلی زعفران
  2. استاندارد های بین المللی زعفران

استاندارد داخلی که برای زعفران بسته بندی اهمیت زیادی دارد، قطعا همان استاندارد تشویقی است که می بایست تمامی مجموعه های بسته بندی که در زمینه تجارت زعفران فعالند، داشته باشند و قطعا بحث زیادی را نمی توان روی ان انجام داد.

اما بحث ما استاندارد های بین المللی زعفران است که شاید پرده برداشتن از برخی مسائل خالی از لطف نباشد…

استاندارد صادرات زعفران در سطح بین الملل

آیا واقعا فکر می کنید که استاندارد های بسیاری از برند ها واقعی است؟

اجازه دهید تا یک خاطره برای شما تعریف کنیم تا برای شما مساله روشن شود…

ما چند سال قبل مذاکرات سنگینی را با یک شرکت امریکایی برای صادرات به این کشور انجام می دادیم و با جستجوی فراوان توانسته بودیم یک شرکت را در ایران پیدا کنیم که گواهی FDA داشته باشد.

پس از مذاکرات سنگین با دو طرف ما تا پای معامله با شرکت های مربوطه جلو رفتیم تا یک روز به صورت اتفاقی متوجه جعلی بودن گواهی این شرکت شدیم.

تصور کنید که چقدر وحشتناک است!

یک قرارداد چندین میلیون دلاری به خاطر یک گواهی از بین رفت….

متاسفانه داستان بسیاری از گواهی های بین المللی برای زعفران و خشکبار ایران همین داستان را دارد و در لحظه آخر متوجه جعلی بودن آن می شوید که کاری از شما بر نمی آید.

برای فعالیت بیشتر در زمینه تجارت انواع زعفران سرگل بسته بندی قائنات با بخش فروش بازرگانی ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 15 =