انجام بسته بندی زعفران سرگل – نگین – پوشال

انجام بسته بندی زعفران در ارقام سرگل – نگین و پوشال جهت امور صادراتی صورت گرفته و مجموعه ما پیشنهاد های مختلفی را برای این مهم دارد.

همان طور که می دانید صادرات زعفران بسته بندی شده از کشورمان به خارج مرز ها بسیار کم بوده و این حجم کم صادرات باعث شده تا آسیب های جدی به تولید این محصول و مجموعه های بسته بندی وارد شود.

بازرگانی خشکبار آرین با بررسی هایی که در بازار تجارت زعفران انجام داده است، به این نتیجه رسیده که بسیاری از شرکت های فعال در زمینه صادرات مایلند تا زعفران خود را به صورت بسته بندی شده صادر کنند، اما مجموعه ای را برای بسته بندی مطمئن این محصول پیدا نمی کنند.

از این رو مجموعه ما بر آن شد تا امکان استفاده از ظرفیت خالی کارخانه را به مشتریان عزیز داده تا آنان بتوانند با خیالی آسوده محصول را بسته بندی نموده و صادر نمایند.

شما می توانید با در اختیار داشتن یک برند ریجستر شده در داخل کشور از علامت استاندارد و سیب سلامت مجموعه ما استفاده نموده و تا ما با کلیه ظرفیت ممکن در کارخانه خود با شما همکاری نماییم.

هزینه انجام بسته بندی زعفران

قطعا بیان این که هزینه بسته بندی زعفران چه میزان خواهد بود، در این مقاله امکان پذیر نیست، اما مساله ای که واضح است این می باشد که مجموعه آرین آماده است تا با بهترین نرخ به شما خدمات بدهد.

هزینه های بسته بندی زعفران قطعا بر اساس پارامتر های از جمله:

  • تعداد بسته بندی
  • مدت قرارداد
  • نحوه تامین زعفران
  • وزن بسته بندی ها
  • زمان تحویل
  • و…

تعیین می گردد.

جالب است بدانید که مجموعه ما انواع زعفران نگین – پوشال و سرگل را به صورت عمده برای مشتریانی که قصد بسته بندی زعفران دارند را تامین نموده و آماده ارائه بهترین خدمات می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد کم و کیف کار با بخش فروش این بازرگانی در ارتباط باشید تا بهترین ها را به شما پیشنهاد دهیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =