انواع بسته بندی میوه خشک صادراتی

انواع بسته بندی میوه خشک که در بازار کشور ما موجود است را چگونه می توان تشخیص داد؟ بهترین نوع محصول صادراتی جهت این مهم چیست؟

متاسفانه باید در همین ابتدای مقاله به شما بگوییم که ما در کشورمان بسته بندی خاصی برای میوه خشک نداریم و شاید یکی از معدود کشور هایی هستیم که در زمینه تولید یک محصول به عنوان کشور های رده اول بوده ولی نتوانسته ایم در زمینه بسته بندی ان موفق باشیم.

حتی در بسیاری از محصولات دیگرمان همانند انواع پسته صادراتی، زعفران …. نیز ما درگیر این مشکل بوده ایم و در صورتی که فکری برای این امر نکنیم، تا سالیان درازی قطعا درگیر این مشکل خواهیم بود.

در حال حاضر تنها می توان چند نوع بسته بندی خاص را برای میوه خشک مثال زد که به آن ها اشاره می کنیم:

انواع بسته بندی میوه خشک ایران

انواع بسته بندی میوه خشک که در ایران موحود داریم به سه دسته تقسیم می شوند:

بسته های پاکتی:

این بسته ها متدوال ترین نوع بسته بندی هایی است که می توان در بازار پیدا کرد، این بسته ها اگر چه ظاهر چندان شیکی ندارد اما به واسطه قیمت تمام شده مناسب می تواند گزینه خوبی برای صادرات به خارج کشور باشند.

بسته بندی پاکتی با دارا بودن یک پنجره امکان آن را به مشتری می دهد که وی بتواند کالای درون بسته بندی را به راحتی ببند و از کیفیت و نوع محصول داخل بسته بندی مطمئن شود.

بسته بندی قوطی:

این قوطی ها می تواند پلاستیکی یا فلزی باشد، اما ما به دلیل آن که نتوانسته ایم در زمینه فروش این بسته بندی موفق باشیم آن را به شما نیز توصیه نمی کنیم.

بسته بندی کادویی:

یک بسته بندی محبوب اما گران قیمت که می تواند در زمره شیک ترین انواع بسته بندی میوه خشک صادراتی قرار گیرد، اگر به دنبال کیفیت بسته بندی هستید و قیمت آن برای شما اهمیت ندارد قطعا این بسته بندی گزینه خوبی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − سیزده =