انواع توت خشک صادراتی

قیمت انواع توت خشک صادراتی طرقبه – مشهد

انواع توت خشک صادراتی طرقبه – مشهد را می توان برای فروش و صادرات به بسیاری از نقاط جهان استفاده کرد، اکنون سوال این است قیمت گذاری چگونه است؟

بر کسی پوشیده نیست که با توجه به افزایش روز افزون صادرات غیر نفتی کشور می بایست از کلیه پتانسیل تمامی شهر ها جهت افزایش بهره وری و افزایش صادرات استفاده کرد.

مشهد به عنوان یک مرجع قوی تامین کننده خشکبار می تواند یکی از مهم ترین تامین کنندگان خشکبار جهت صادرات به دیگر کشور ها باشد، از مهم ترین محصولات تولید شده در شهر مشهد می توان به زعفران، زرشک و توت خشک اشاره نمود.

بهترین زعفران مشهد

مطالعه این مقاله را نیز توصیه می کنیم …..

در این مقاله قصد داریم تا بیشتر در مورد توت خشک و بهتر بگویم، انواع توت خشک صادراتی مشهد – طرقبه بحث کنیم، و تفاوت های قیمتی و مسائل پیرامونی آن را برای شما بیان کنیم.

انواع توت خشک صادراتی خراسان

مشهد به صورت کلی دارای دو نوع توت خشک است:

1- توت خشک رسمی

2- توت خشک نقلی

توت خشک رسمی چه کیفیتی دارد؟

توت خشک رسمی همانند هر خشکبار دیگری دارای درجه های کیفی مختلفی بوده و صادرکنندگان و فروشندگان داخلی می توانند از بین کیفیت های مختلف آن هر کیفیتی که مد نظر آن ها باشد را انتخاب کنند، اما به دلیل این که بازرگانی خشکبار آرین همیشه به دنبال ارایه محصول باکیفیت به مشتریان خود است، بر آن شده تا این محصول را در سه کیفیت توت خشک لوکس، توت خشک درجه یک و توت خشک صادراتی تقسیم بندی کند تا شما مشتریان عزیز بتوانید بهتر در مورد محصولی که قرار است آن را خریداری کنید اطلاعات داشته باشید.

توت خشک رسمی لوکس

توت خشک لوکس آرین

همان طور که در تصویر می بیند توت خشک لوکس به عنوان یکی از اصلی ترین انواع توت خشک صادراتی مشهد بوده که دارای بهترین کیفیت می باشد، این محصول برای مصارف لوکس فروشی داخلی و کشور های خاص همانند ژاپن مورد استفاده قرار می گیرد.

از مهم ترین پارامتر هایی که می توان یک محصول را در دسته توت خشک لوکس قرار داد می توان موارد زیر را نام برد.

1- توت خشک لوکس کاملا سفید بوده و تمامی توت های سیاه و بد شکل از داخل آن جدا می شود.

2- در این نوع توت، توت هایی که تغییر شکل داده اند داخل کالا نبوده و بار کاملا یکدست می باشد.

3- توت خشک یاد شده درشت است و به عبارتی تنه جنس بسیار بزرگ است (این شاخص را می توان زمانی متوجه شد که محصول را در کنار دیگر محصولات مقایسه کرد.)

4- توت خشک لوکس الک شده است و توت های شکسته به ندرت یا در حد 2% داخل کالا پیدا می شود.

قیمت توت خشک لوکس به نسبت بقیه اقلام بسیار بیشتر بوده و تنها کسانی که به دنبال محصولی بدون ایراد هستند، قطعا این کالا را انتخاب خواهند کرد.

توت خشک رسمی درجه یک

توت خشک درجه یک

توت خشک درجه یک گزینه بعدی ما در رده بندی انواع توت خشک صادراتی بوده و بیشتر برای همکارانی مناسب است که به دنبال آن هستند که قیمت محصولی که خریداری می کنند اندکی تعدیل شده باشد تا بتوانند با رقبای خود رقابت کنند، دقت داشته باشید که قرار دادن این محصول در دسته بندی پایین تر دلیل بر بی کیفیت بودن آن نیست، بلکه اندکی کیفیت ضعیف تر خواهد بود.

از مهم ترین مشخصات توت خشک درجه یک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- توت خشک درجه یک سفید بوده و در برخی موارد می توان لکه های تیره را در روی توت مشاهده کرد که این مساله درصد کمی را شامل می شود.

2- این نوع توت خشک را همانند مورد قبلی الک شده و هنگام سورت ریز های داخل بار تا حد امکان جدا می شود و سعی می شود که محصولی یک دست در اختیار مشتری قرار بگیرد، توجه داشته باشید که در هنگام سورت توت های شکسته نیز حتی المکان جداسازی می شوند.

3- به لحاظ درشتی نسبت به توت خشک صادراتی درشت تر بوده و از توت خشک لوکس ریز تر می باشد.

توت خشک صادراتی رسمی

توت خشک صادراتی

همان طور که می دانید، هنگامی که از صادرات و محصول صادراتی صحبت می کنیم، در آن طرف قضییه طیف وسیعی از مشتریان حضور دارند که هر یک محصول ما را برای کاربری خاصی نیاز دارند، توت خشک هم یکی از محصولاتی است که کاربری های مختلف از جمله بسته بندی، فله فروشی و … داشته و مشتریان مختلف به دنبال کیفیت های مختلفی از آن هستند.

حال که ما می خواهیم توت خشک صادراتی خود را معرفی کنیم، این بدان معنی نیست که توت خشک لوکس و درجه یک یا حتی محصولات درجه سه ما صادر نمی شود! خیر، این بدان منظور است که در صورتی که مشتریان و همکاران درخواست خرید توت از ما را داشته باشند و قصد آن نیز صادرات باشد، پیشنهاد ما توت خشک صادراتی آرین است که هم کیفیت مطلوب دارد و هم قیمت آن برای اهداف صادراتی مناسب تر تمام می شود.

از مهم ترین مشخصات توت خشک صادراتی می توان به:

1- توت خشک صادراتی به لحاظ سایزی متوسط به بالا بوده و نظر مشتریان صادراتی را مرتفع می کند.

2- این محصول الک شده و سورت شده است و همانند مورد قبلی حتی المکان جدا سازی های ممکن روی آن صورت گرفته است.

3- توت خشک نام برده شده سفید بوده و موارد کمی زرد و سیاه داخل آن پیدا می شود که به درخواست مشتری می توان آن را کاملا سورت کرد.

به لحاظ قیمتی توت خشک صادراتی ارزان تر بوده و شما عزیزان که قصد صادرات دارید می توانید از این محصول استفاده کنید.

توت نقلی صادراتی مشهد – طرقبه

توت نقلی نیز یکی دیگر از انواع توت مشهد بوده که به نسبت توت رسمی چندان شناخته شده نیست و بیشتر برای مصارف فروش داخلی و ارزان فروشی ها کاربرد دارد، در مقالات آینده ما نیز منتظر ارائه مطالب بهتری در مورد توت خشک نقلی مشهد باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 15 =