قیمت فروش انواع زعفران سرگل درجه یک صادراتی

انواع زعفران سرگل درجه یک که در حال حاضر برای امور صادراتی مورد استفاده قرار می گیرد را چگونه و با چه قیمت فروش می توان پیدا کرد؟

بر کسی پوشیده نیست که زعفران یکی از بهترین محصولات برای صادرات به خارج کشور بوده و بسیاری از صادرکنندگان خشکبار سعی می کنند تا انواع زعفران سرگل را به عنوان بهترین محصول خود برای صادرات به دیگر کشور ها استفاده کنند.

شما اگر مقالات قبلی سایت خشکبار آرین را مطالعه کرده باشید، قطعا متوجه شده اید که مجموعه خشکبار آرین به صورت تخصصی در زمینه تجارت و تامین خشکبار صادراتی فعال است.

در این مقاله می خواهیم بیشتر و بهتر در مورد انواع زعفران سرگل صادراتی ایران برای شما صحبت کنیم ….

 

زعفران سرگل

زعفران سرگل

همان طور که در تصویری که برای درک بهتر موضوع برای شما ارائه کردیم، دقت کنید، متوجه خواهید شد که منظور ما از زعفران سرگل چیست؟!

زعفران سرگل در واقع قسمت بالایی کلاله قرمز رنگ زعفران می باشد، که وابسته به کیفیت این رشته های زعفران، ما انواع زعفران را دسته بندی می کنیم.

انواع زعفران درجه یک سرگل کدامند؟

  • زعفران سرگل ممتاز
  • زعفران سرگل قلم دار
  • زعفران سرگل معمولی
  • زعفران سرگل ضعیف
  • و…

زعفران سرگل ممتاز:

این زعفران در واقع با کیفیت ترین نوع زعفرانی است که در رده سرگل می توان در بازار پیدا کرد.

زعفران سرگل ممتاز محصولی کاملا تمیز شده، یک دست و بدون نرمه است.

قیمت این نوع زعفران به نسبت بقیه انواع زعفران در رده سرگل گران تر بوده و اگر شما به دنبال خرید چنین محصولی هستید، قطعا باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

زعفران سرگل قلم دار:

اگر چه این دسته بندی که ما ارائه کرده ایم نسبی است، اما می توان زعفران سرگل قلم دار یا به عبارت دیگر قلم درشت را یکی دیگر از انواع زعفران سرگل دانست.

این زعفران دارای کیفیت خوبی بوده و ما این تیپ محصولات را برای امر صادرات توصیه می کنیم.

زعفران سرگل قلم دار به نسبت برخی از محصولات دیگر موجود در بازار از قیمت خوبی برخوردار بوده و شما اگر قصد خرید زعفران را دارید، ما توصیه می کنیم که این گزینه را از یاد نبرید…

زعفران سرگل معمولی:

همان طور که از نام این زعفران پیداست محصولی کاملا معمولی برای صادرات به بازار های کاملا معمولی است.

زعفران سرگل معمولی دارای کیفیت نرمالی بوده و معمولا بسیاری از شرکت های فعال در حوزه بسته بندی سعی می کنند تا از زعفران سرگل معمولی برای امور خود استفاده کنند.

زعفران سرگل ضعیف:

این زعفران دارای کیفیت پایینی است، این محصول از سمت مجموعه خشکبار آرین تحت هیچ عنوان توصیه نمی شود و اگر می خواهید این محصولات را کار کنید، قطع در محل بازرگانی ما نخواهید توانست چنین محصولاتی را پیدا کنید.

اگر می خواهید مقایسه ای کامل از انواع زعفران را ببنید حتما مطالعه مقاله

قیمت خرید انواع زعفران صادراتی درجه یک مشهد

را به شما توصه می کنیم.

این را به یاد داشته باشید که زعفران سرگل محصولی نیست که توسط کشاورز تولید شود و معمولا تولید این محصول در کارگاه های موسوم به سرگل کنی از زعفران پوشال انجام می شود.

در توضیح بیشتر می توان این گونه گفت که، کسبه بازار و شرکت های صادراتی زعفران با خرید زعفران پوشال قلم دار، معمولی و… از کشاورز، آن را در اختیار کارگاه های مذکور قرار داده و آنان با جدا نمودن دم سفید زعفران و سورت محصول هر یک از انواع زعفران صادراتی سرگل را تحویل می دهند.

حال در این میان مقداری سفیدی و نرمه زعفران تولید می شود که برخی از تجار با مخلوط نمودن آن با بقیه زعفران های خود، اقدام به تقلبی دور از چشم مشتری می کنند، برخی از مجموعه ها هم همانند بازرگانی ما هیچ گاه دین انجام چنین کاری را قبول نکرده و هر یک از محصولات تولید شده را به جای خود و با قیمت معقول می فروشد.

انواع زعفران سرگل مناسب بسته بندی

تمامی زعفران های سرگل که امروزه در بازار وجود دارد برای بحث بسته بندی مناسب هستند، چرا که کیفیت ظاهری این محصول، اجازه را به ما می دهد که بتوانیم به جرات آن را داخل بسته بندی های خود استفاده کرده و بازاریابی محصول را انجام دهیم.

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که بسیاری از بازاریان برای بسته بندی زعفران سرگل ذکر می کنند این است که زعفران مذکور به لحاظ وضعیت فیزیکی امکان آن را به ما می دهد که بتوانیم آن را در داخل تمامی بسته بندی های روتین برای زعفران بسته بندی کنیم.

نکته ای مهم که ما در کانال تلگرامی خود ارائه کردیم؛ این بود که چرا در بسته بندی زعفران سرگل تا این حد تفاوت قیمت وجود دارد؟

چرا هر یک از تجار قیمت های خاصی را برای انواع زعفران سرگل خود پیشنهاد می دهند؟

چرا قیمت فروش زعفران سرگل بسته بندی شده برخی از برند ها تا این حد ارزان است؟

جواب این سوالات را می توان در یک کلمه خلاصه کرد، تقلب!!!!

شما خود را جای بسیاری از بازاریان زعفران بگذارید، آیا حاضرید تحت شرایطی که زعفران با قیمت بالا در بازار به فروش می رسد، محصول خود را ارزان به مشتریان بدهید؟

قطعا خیر، پس شک نکنید اگر جایی زعفران سرگل را به صورت ارزان به شما می دهند، پس تقلبی در کار است.

اگر می خواهید بیشتر در این مورد بدانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

فروش انواع زعفران سرگل

بازرگانی زعفران آرین سعی می کند تا زعفران مورد نیاز مشتریان را به صورت عمده و با بهترین کیفیت ممکن در اختیار آنان قرار دهد.

 

زعفران سرگل درجه یک

زعفران سرگل درجه یک

برای خرید زعفران مورد نیاز خود به صورت عمده با بخش فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین محصولات را به صورت عمده در اختیار شما قرار دهیم.

ضمن آن که مجموعه آرین توان ارائه بهترین انواع زعفران سرگل را دارد، آماده است تا در زمینه محصولاتی از جمله پسته، عناب، زرشک و… نیز در خدمت همکاران محترم باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 14 =