انواع زعفران فله ای

نرخ روز جهانی انواع زعفران فله ای ممتاز مشهد

انواع زعفران فله ای ممتاز مشهد در بازار جهانی با نرخ روز مناسب می تواند در کنار محصولات مشابه امکان ارائه و صادرات را داشته باشد.

ارائه نرخ روز جهانی مناسب در انواع زعفران فله ای ممتاز مشهد این امکان و پتانسیل را ایجاد می نماید که در بازار رقابت جهانی بتوانیم جایگاه مناسب و مطلوب را حفظ نمائیم و در این مسیر ما وقتی در کنار رقبای قدرتمندی در این بازار قرار می گیریم باید بتوانیم گزینه های مطلوب را در اختیار داشته باشیم.

گزینه هایی مانند ارانه قیمت بهتر، کیفیت مطلوب هر بازار هدف، بسته بندی مناسب چه برای یک محصول فله و چه برای بسته بندی، ارائه محصول متناسب با درخواست مشتری و دقت در اینکه قصد از خرید فرآوری بوده یا بسته بندی که می تواند روی انتخاب محصول مناسب تأثیرگذار باشد، رنگ دهی، عطر مناسب، بوی مطلوب و … که باید برای صادرات و بازار صادرات زعفران مورد توجه باشد.

در حالی ما قدم در بازار صادرات می گذاریم که به عنوان تولیدکننده اصلی این محصول، بازار جهانی آن متعلق به ما نمی باشد و این برمی گردد به مشکلات بسیار عدیده ای که در این محصول و در صادرات آن وجود دارد و مشتریان ما روی نرخ روز آن، کیفیت بسته بندی، فرآوری آن و … مانور می دهند.

انواع زعفران فله ای مشهد

در انواع زعفران فله ای مشهد این امکان را داریم که قیمت های مختلفی را متناسب با بازار آن ارائه نمائیم و چه بسیار بازارهایی که در دست رقبای ما می باشد و امکان مانور و صادرات را به این کشورها نداریم در حالی که از نظر محصول باید بگوییم بهترین گزینه های صادراتی را دارا می باشیم ولی با این وجود از حجم بالای صادرات بهره مند نمی باشیم.

این منوط به انجام مدیریت درست هم در عرضه در بازار ایران و در بازار جهانی این محصول می باشد و نوسانات در بازار ایران به شدت روی قیمت این محصول تأثیرات منفی گذاشته و باید بتوانیم بازارهای جهانی را به صورت ارائه این محصول جذب نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =