خرید و فروش انواع میوه خشک تایلندی وارداتی

میوه خشک تایلندی وارداتی دارای انواع متفاوتی بوده و واردکنندگان مختلفی در زمینه تجارت این محصول فعالند، اما شاید جالب باشد تا نکاتی را پیرامون خرید و فروش این محصولات و قیمت های آن برای شما بیان کنیم.

تا چند سال قبل اگر شما در بازار ایران نامی از میوه های خشک تایلندی می بردید، کمتر کسی شناخت کافی را نسبت به این دست محصولات داشت، اما امروزه در بسیاری از فروشگاه های آجیل فروشی کشورمان ما شاهد فروش انواع مختلفی از میوه های خشک وارداتی هستیم.
اما مساله ای که در ارتباط با این میوه های خشک وجود دارد این است که باز هم بسیاری از عوام مردم اطلاعات زیادی را پیرامون این محصولات نداشته و تنها بخش کوچکی از جامعه شناخت کافی را نسبت به انواع میوه خشک های وارداتی دارند.
نیاز است تا با بازاریابی بهتر و اصولی تر این دست محصولات را به مردممان بشناسانیم تا به جای آن که جامعه ما از مواد غذایی سرطان زا همچون چیپس، پفک و… استفاده کنند به سوی استفاده از این دست محصولات روی اورند.
این محصولات ضمن دارا بودن قیمت خوب دارای طعم بسیار خوشمزه ای بوده و جایگاه بسیار خوبی را در بین مصرف کنندگانی که آن را شناخته اند پیدا کرده است.
قطعا چنین محصولی که می تواند آینده خوبی را در بازار کشور ما داشته باشد، باید به خوبی به مردم معرفی شده تا کسانی که می خواهند در زمینه خرید و فروش آن فعالیت کنند، اطلاعات کافی را پیرامون آن داشته باشند.
بحث هایی که ما در این مقاله بدان خواهیم پرداخت قیمت میوه تایلندی، واردات این محصول و… خواهد بود.
با ما همراه باشید…

قیمت میوه خشک تایلندی وارداتی

اولین و مهم ترین بحثی که در هر تجارتی مطرح است، قیمت محصولی است که می بایست بین افراد مورد معامله قرار گیرد.
قیمت میوه خشک تایلندی وارداتی در بازار ایران بر اساس پارامتر های متفاوتی تعیین می شود که مهم ترین پارامتر موثر بر قیمت خرید و فروش این کالا، نرخ ارز است.
همان طور که می دانید بسیاری از واردکنندگان ما برای واردات میوه های تایلندی می بایست ارز روز دنیا یعنی دلار به فروشنده خارجی تحویل دهند تا وی در قبال آن حاضر به فروش محصول خود شود و از سویی در این طرف ماجرا کالای خود را به صورت ریالی به مشتریان عرضه می کند.
قطعا با افزایش نرخ ارز وی ناچار است تا قیمت های خود را افزایش داده و این یکی از مشکلاتی است که واردکنندگان در هنگام فروش محصولات خود دارند.
به عنوان مثال بازرگانی ما در طی سه ماه ناچار شد مداما قیمت محصولات خود را افزایش دهد و این افزایش قیمت برای مشتریان ما قابل توضیح نبود و قطعا با هر پارتی واردات میوه های خشک ما ناچار بودیم هزینه بیشتری برای دلار پرداخت کنیم و قیمت را بالا ببریم و این گونه بود که صدای خیلی از مشتریان ما در آمد!!!!
دقت کنید!
اگر می خواهید در بازار میوه خشک های تایلندی وارداتی کار کنید، باید حواستان به نرخ ارز و تغییرات شدید قیمتی این محصول باشد تا متضرر نشوید.

مشکلات واردات میوه خشک تایلندی وارداتی

قطعا فعالیت کردن در هر حوزه کاری چه واردات و چه صادرات مشکلات خاص خود را دارد.

فراموش نکنید که ما در کشوری هستیم که تجار ما همان دولت مردان ما هستند و اگر شما رابطه ای در دولت نداشته باشید، باید برای واردات یک محصول کفش آهنین به پای کنید و ادارات و گمرکات در نوردید.

شاید جالب باشد بدانید که گاهی برخی از همکاران ما برای واردات یک محصول شش تا یک سال صبر می کند و وقتی که می بینند که از مبادی قانونی نمی توانند به نتیجه ای برسند، اقدام به واردات غیر قانونی برخی محصولات می کنند.

اینجاست که کار ما واردکنندگانی که از طرق قانونی کار خود را پیگیری می کنیم بسیار سخت شده و می بایست هزینه های تحمیل شده بیشتری را بپردازیم.

از بیان برخی مسائل در این مقاله بسیار معذور هستیم اما برای فهمیدن کامل موضوع توسط شما ذکر همین مطالب کافی است ….

مشکل بعدی واردات میوه خشک تایلندی، درگیری با تولید کنندگان داخلی است ….

تولیدکنندگان داخلی معتقد هستند که واردات این دست محصولات باعث می شود تا بازار فروش آن ها از بین رفته و نتوانند کار کنند.

اما تنها پاسخی که ما برای این عزیزان داریم این است که واردات میوه خشک تایلندی آسیبی را به کار آن ها وارد نکرده چرا که در بین میوه های تایلندی ما هیچ میوه خشک ایرانی را نداریم.

با معرفی انواع میوه خشک تایلندی شما متوجه خواهید شد که ما در زمینه چه محصولاتی کار می کنیم:

انواع میوه خشک تایلندی وارداتی آرین

بهتر است تا انواع میوه خشک تایلندی که ما در بازار عرضه می کنیم به صورت تک تک نام برده شود تا شما به صورت کامل با تمامی محصولات ما آشنا شوید، البته برخی از موارد در دسته میوه خشک قرار نداشته و در دسته آجیل قرار می گیرند اما ما تمامی آن ها را برای شما ذکر می کنیم:

انواع انبه خشک، پاپاپا، انواع آناناس رنگی و زرد،  زنجبیل، آجیل مالزی، آجیل هندی، رایس کراکر، دراگون، نارگیل، طالبی، هیسکوز، بلوبری، گیلاس بری، گوجه بری و…

برخی از محصولات ما هم به صورت حبه ای موجود بوده و هم به صورت اسلایس موجود است.

نکته مهم در مورد خرید و فروش انواع میوه خشک های فوق این است که شما می بایست برای دریافت لیست محصولات موجود و لیست قیمت از بازرگانی ما استعلامات لازم را بگیرید تا در صورتی که محصول جدیدی به لیست اضافه شد و یا تغییری اتفاق افتاد شما را با خبر کنیم.

در پایان لازم است تا از شما دعوت کنیم از بقیه مقالات سایت که در بخش های مختلف به خصوص زعفران و پسته می باشد، دیدن نمایید و مقاله جذاب دیگری را که در زمینه صادرات میوه خشک ایرانی است را نیز مطالعه کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − سه =