انواع میوه خشک ممتاز

بازار خرید و فروش عمده انواع میوه خشک ممتاز آلو شابلون – کالیفرنیا اسلایس

انواع میوه خشک ممتاز آلو به صورت های شابلون، کالیفرنیا، بخارا و … اسلایس و گوشتی با کیفیت های مختلف در بازار خرید وفروش عمده، تنوع خوبی را ایجاد می نماید.

در بازار خرید و فروش عمده انواع میوه خشک ممتاز آلو با تنوع خوبی در این محصول روبرو هستیم و کیفیت های مختلفی از آلو بخارا، آلو حاج حسنی، آلو شوقانی و … به صورت آلوهای درسته در اختیار مشتریان این حوزه قرار می گیرد.

در تولید میوه خشک صنعتی نیز ما نمونه های مختلفی از میوه خشک آلو شایلون و آلو کالیفرنیا را داریم که به صورت اسلایس های نازک تولید می شوند و در اختیار مشتریان قرار می گیرند و از منظر قیمت آلو کالیفرنیا نسبت به آلو شابلون اسلایس ارزان تر بوده ولی هر دو نمونه آلو اسلایس از مشتریان بالایی بهره مند می باشند.

در تولید میوه خشک آلو کالیفرنیا و آلو شابلون این محصولات به صورت گوشتی نیز اسلایس و خشک می شوند که به شدت در بازار ایران از آنها استقبال می شود بخصوص از نمونه آلو کالیفرنیای گوشتی که در تمام طول سال شاهد آن بوده ایم که مشتریان به دنبال آن بوده و ما با بهترین کیفیت و قیمت به ارائه خدمات و عرضه عمده این محصولات پرداخته و کیفیت ممتاز و قیمت دست اول را ارائه نمودیم.

انواع میوه خشک ممتاز آلو

در ارائه انواع میوه خشک ممتاز آلو چه به صورت محصولات درسته و چه محصولات اسلایس می توانید کیفیت ممتاز و بی نظیر را در مجموعه آرین داشته باشید و از انبار مشهد امکان ارائه محصولات آلوی درسته و از تهران و کرج انواع محصولات اسلایس را به صورت فله ای و بسته بندی شده ارائه می نمائیم.

آلو شابلون اسلایس و کالیفرنیا قابلیت ارائه به صورت بسته بندی شده در وزن های مختلف را نیز دارا می باشد و می توانید بهترین ترکیب ترش بسته بندی را در کنار پرتقال و کیوی و … از این نمونه ها داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − سه =