انواع پسته آجیلی مرغوب رفسنجان

انواع پسته آجیلی مرغوب رفسنجان با قیمت های مختلف در بازار داخل در اختیار مشتریان قرار می گیرد و این حوزه از خشکبار به شدت پرنوسان می باشد.

ما در بازار ایران مشتریان بسیاری داریم که به دنبال پسته لوکس می باشد و نمونه های مطلوب پسته آجیلی در بین انواع موجود نمونه پسته اکبری و کله قوچی می باشد که به شدت مشتری پسند می باشد و بسیاری از آجیلی ها در کشور با توجه به استقبال مشتریانشان به دنبال این نمونه های می باشند.

در بین انواع پسته آجیلی، دو نمونه ذکر شده مشتریان خاص خود را داشته و انواع پسته آجیلی در انس های مختلف وارد بازار می شوند که انس هایی که درشتی پسته در آنها بالا باشد به شدت در بازار داخل مشتری پسند می باشد و نمونه مرغوب رفسنجان و همچنین در چند سال اخیر فیض آباد بازار مناسبی را دارند.

انواع پسته آجیلی مرغوب ایران

در بازار داخل انواع پسته آجیلی مرغوب درشت و ممتاز توانسته است بهترین بازار داخلی را داشته باشد ولی در بین انواع بازارهای جهانی پسته ایران می توانیم بازار کشورهای عربی را نیز به عنوان بازارهای مطلوب برای انواع پسته آجیلی ایران نام ببریم که به شدت به دنیال انس های ممتاز و پسته درشت می باشند.

خوشبختانه مناطق بسیار مطلوبی را برای تولید انواع پسته آجیلی داریم که توانسته اند هم بازار داخل و هم بازار صادراتی را جوابگو باشند و در حوزه پسته آجیلی مسأله ای مورد توجه همان قیمت مناسب این محصول می باشد که با بتوانیم مشکلات و نوسانات این حوزه را با مدیریت درست حل نمائیم.

ما با داشتن کیفیت مناسب و بهترین طعم و مزه در انواع پسته آجیلی مرغوب وقتی می توانیم در بازار جهانی پسته به موفقیت دست یابیم که بتوانیم قیمت پسته، گواهی های لازم جهت صادرات، کاهش هزینه های صادرات، نگهداری درست محصول و … را با مدیریت درست به نتیجه برسانیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =