بازار صادرات انواع پسته بسته بندی شده ایران

انواع پسته بسته بندی شده ایران در بازار صادرات این محصول با کشورهایی روبروست که در صنعت بسته بندی و بازاریابی جهانی بسیار قدرتمند و دارای شناخت بالا هستند.

در صنعت بسته بندی پسته در چند سال اخیر قدمهای بزرگی برداشته شده است و خشکبار کم کم می رود که از حالت سنتی خارج شود البته فله فروشی خشکبار بهترین جایگاه را در بازار ایران دارد.

با این وجود در چند سال اخیر با توجه بر تکیه بر بهداشت و داشتن گواهی و استانداردهای لازم، صنعت بسته بندی بسیار مورد توجه واقع شده است و انواع پسته بسته بندی با برندهای مختلف وارد بازار ایران شده است.

شاهد آن هستیم که انواع پسته بسته بندی با فرآوری های مناسب و در وزن های مختلف بخصوص وزن های پائین جایگاه مطلوبی را در ایران پیدا نموده است و نیاز به جایگاه انواع پسته بسته بندی در بازار جهانی داریم.

انواع پسته بسته بندی شده ایران

امکان تولید انواع پسته پسته شده ایران هم به صورت شکیل و کادویی وجود دارد و هم به صورت بسته بندی در وزن های پائین که در کیفیت های مختلف بسته بندی با رنگ های چشم نواز در حال انجام می باشد.

بازار صادرات انواع پسته بسته بندی شده نیز یک بازار پر از رقبای قدرتمند و خوش فکر و همچنین باشناخت و آگاهی می باشد و وقتی می خواهیم به صورت پسته بسته بندی وارد بازار جهانی شویم کار سختی پیش رو داریم.

مواردی که می توانیم به عنوان مسائل موجود برای صادرات انواع پسته بسته بندی شده ایران مدنظر قرار گیرد:

رقابت با رقبای قدرتمند در حوزه بسته بندی پسته

عدم شناخت بازارهای هدف مختلف نسبت به پسته بسته بندی ایرانی

محدودیتهای واردات به کشورهای مختلف برای خشکبار بسته بندی شده

موانع و هزینه های موجود در خود ایران در زمان صادرات

و … همه از مواردی هست که باید برای رسیدن به موفقیت در ارائه محصول بسته بندی حل و فصل شود تا بتوانیم موفق در بازار جهانی پسته بسته بندی ظاهر شویم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =