انواع کشمش مویز

قیمت فروش انواع کشمش مویز افغان در ایران

چرا انواع کشمش مویز افغان قیمت فروش های مختلفی دارند؟ آیا نرخ آن در ایران دستکاری می شود یا ریشه داستان در افغانستان است؟

ایران به عنوان یکی از مراجع فروش کشمش مویز بوده و بسیاری از تجار سعی می کنند تا با بیشترین نرخ فروش سود بیشتری را برای خود داشته باشند، اما فروش همیشه تنها راهی نیست که بسیاری از تجار برای سود آوری خود انتخاب می کنند راه حل های مختلفی برای این داستان وجود دارد که متاسفانه برخی از آن برای افزایش سود اوری خود استفاده می کنند، ان هم استفاده هم زمان از جنس امسالی و پارسالی به صورت هم زمان است.

کشمش مویز امساله

اگر اندکی تاجر در خرید خود دقت کند، قطعا جنسی را می خرد که تلخی و خرابی نداشته باشد اینجاست که هر دو مویز امسالی و پارسالی را سورت کرده و با نسبت های مختلف مخلوط می کند، به صورت معمول بازار مویز به گونه است که مویز پارسالی خوب حداقل 10 تا 15 تومان ارزان تر است.

اگر زمانی قیمت جنس را خیلی ارزان دیدید، به قول گفتنی، پیدا کنید پرتغال فروش را …..

انواع کشمش مویز موجود در بازار ایران

در بازار ایران کشمش مویز های مختلفی از جمله مویز افغان و ازبک پیدا می شود که البته با وجود تجار با صداقت در بازار می توان به آینده این محصولات امید زیادی داشت و متاسفانه تنها تعداد معدودی از همکاران در زمینه مخلوط نمودن بار های امسالی و پارسالی کار می کنند و محصول آن ها قیمت واقعی ندارد.

اگر به دنبال خرید محصولات لوکس و درجه یک هستید، ما حاضریم تا با سود اندک و به صورت حق العمل کاری محصول را در اختیار شما قرار دهیم.

بازرگانی ما با ارتباط مستقیم با همکاران افغان در هرات و قندهار محصولات آن ها رو به صورت حق العمل کار در ایران به فروش می رساند، برای تهیه محصول با قیمت فروش منصفانه ( اما واقعی) با مسئولان فروش ما در ارتباط باشید.

ضمن آن می توانید برای تهیه توت خشک درجه یک، تامین زعفران صادراتی و …. با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =