اهمیت واردات میوه خشک تایلندی درجه یک

اهمیت واردات میوه خشک تایلندی درجه یک چیست؟ آیا کسانی که در زمینه تجارت این محصول فعال هستند به کالای ایرانی خیانت می کنند؟

بر کسی پوشیده نیست که کشور ما به عنوان یک کشور چهار فصل بسیاری از میوه ها را تولید نموده و به طبع آن انواع میوه خشک را نیز در اختیار دارد، اما مساله ای که در این ارتباط وجود دارد این است که ما توان تولید میوه خشک های تایلندی را نداریم و به همین جهت است که برخی از شرکت های فعال در این زمینه اقدام به واردات این دست محصولات نموده اند.

پس ما در ابتدا جواب سوال دوم را دادیم که واردات میوه خشک هیچ گاه لطمه ای را بر فروش محصولات ایرانی نداشته و خود ما به عنوان واردکننده، انواع میوه خشک ایرانی را در کنار محصولات خودمان بدون هیچ گونه تداخلی به فروش می رسانیم.

اهمیت واردات میوه خشک تایلندی

ملت ایران از انحصار خاطره خوبی ندارند، زمانی که انحصار واردات برخی از لوازم صنعتی به بهانه تولید ملی در دست برخی قرار گرفت، هیچ گاه کسی فکر نمی کرد که کار تا جایی جلو رود که واردکنندگان محصولات خود را با چندین برابر قیمت به فروش برسانند و از و سویی تولیدکنندگان نیز محصولات بی کیفیت تولید کرده و در اختیار مردم قرار دهند.

مهم ترین اهمیت واردات میوه خشک تایلندی این است که حس رقابت در تولید اتفاق افتاده و محصولات ایرانی با مشاهده رقیب سر سخت در بازار سعی می کنند تا کیفیت خود را کاهش داده و این مساله با از بین رفتن مافیا و رابطه کمک زیادی می کند.

در این مقاله سعی کردیم تا بدون تعارف و با ریسک بالا برخی موارد را بیان کنیم و در صورتی که این مقاله را مطالعه نموده اید  به فکر خرید میوه خشک تایلندی و ایرانی هستید، حتما با بخش فروش آرین در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 11 =