بازار جهانی بهترین میوه خشک ایرانی مخلوط

بهترین میوه خشک ایرانی ساده و مخلوط جهت صادرات به بازار جهانی کدام نوع است؟ بدون شک مناسب ترین پاسخ به این سوال در شرایط بازار هدف معنا می شود.

ایران به دلیل وجود اقلیم و شرایط آب و هوایی بسیار متنوع در مناطق مختلف آن، از شرایط ایده آلی برای کشت و تولید انواع میوه برخوردار است و بنابراین شاهد تنوع بالایی در این بخش از محصولات کشاورزی هستیم.

این تنوع هم از حیث کیفیت و هم از نظر تفاوت در طعم و عطر و رنگ حائز اهمیت است.

بنابراین با چنین شرایطی، بستر برای تولید انواع میوه خشک با بهترین کیفیت مهیا بوده و در سال های اخیر رشد چشمگیری در این صنعت داشته ایم.

صادرات بهترین میوه خشک ایرانی

انواع میوه خشک در ایران اگر چه در گذشته نیز به صورت سنتی تولید می شده که در حال حاضر نیز بسیار قابل توجه است؛ اما با استفاده از روش های مدرن و دستگاه های صنعتی، دست بازتری در تولید به لحاظ حجم و تنوع  داریم.

چنان که علاوه بر افزایش تعداد میوه هایی که با استفاده از شیوه های جدید صنعتی قابلیت خشک شدن دارند، در بحث افزایش کیفیت نیز رشد بسیار خوبی ایجاد شده است.

میوه خشک آلو شابلون، توت فرنگی، کیوی، پرتقال، خرمالو، سیب و بسیاری از انواع دیگر، مثال هایی از تولید میوه خشک در ایران هستند.

اما این محصول خوشمزه و باکیفیت ایرانی، تنها در بازار داخلی به فروش نمی رسد؛ بلکه قسمت قابل توجهی از آن برای صادرات به بازار جهانی مورد استفاده قرار می گیرد.

حال سوالی که ممکن است در این جا مطرح شود این است که بهترین میوه خشک ایرانی برای صادرات کدام نوع است؟

کاملاً واضح است که در بحث صادرات به بازار جهانی، با بازارهای متنوعی به لحاظ نوع مصرف، ذائقه، استانداردهای بهداشتی، چارچوب های بسته بندی و بسیاری از موارد مطرح در خرید میوه خشک رو به رو هستیم.

بنابراین این که بتوان گفت بهترین میوه خشک ایرانی برای صادرات کدام نوع مشخص است، نیازمند بررسی بازار هدف خواهد بود.

اما نکته ی مهمی که نباید فراموش کرد بحث کیفیت بالا و عطر و طعم میوه خشک های ایرانی است که موجب افزایش روند محبوبیت آن در میان بازارهای جهانی گردیده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =