بازار جهانی زرشک دانه اناری اعلا خشک

زرشک دانه اناری اعلا خشک که امروزه به عنوان یک گزینه خوب برای صادرات به 30 کشور حاضر در بازار تجارت جهانی استفاده می شود، تماما در خراسان جنوبی تولید می گردد.

30 کشور؟

بله درست خواندید! 30 کشور…

ایران در حال حاضر صادرکننده یکی از بهترین انواع خشکبار خود به 30 کشور دنیا بوده و بسیاری از صادرکنندگان پیش بینی می کنند که با توجه به گسترش بازار های زرشک ایرانی در سطح دنیا، صادرات زرشک ایران به صورت چشم گیری افزایش داشته باشد.

اما قبل از هر چیز برای حضور در بازار جهانی زرشک ما می بایست با بررسی بیشتر بتوانیم محصولات باکیفیت تری تولید کنیم تا اگر رقیبی همانند پسته و زعفران برای ما در دنیا به وجود آمد، بتوانیم با آنان به رقابت بپردازیم.

در حال حاضر شاید اروپا را بتوان یکی از بهترین بازار های حال حاضر زرشک کشورمان دانست که سالانه حجم قابل قبولی از این محصول به صورت عمده به کشور هایی هم چون آلمان، فرانسه و ایتالیا صادر می شود.

بیشترین کاربرد زرشک در این کشور ها برای تولید چاشنی، نوشیندی و یا استفاده مستقیم توسط مصرف کنندگان ایرانی و خارجی می باشد.

صادرات زرشک دانه اناری اعلا

قطعا هر صادرکننده ای که بخواهد حضور موفقی را در بازار بین المللی داشته باشد، می بایست بر اساس نیاز بازار خود یکی از دو نوع اصلی زرشک یعنی دانه اناری اعلا یا پفکی صادراتی را انتخاب کند.

اگر نظر ما را بخواهید، صادرات زرشک دانه اناری اعلا زمان خودش را دارد و شما باید در فاصله کوتاهی از فصل برداشت زرشک دانه اناری خشک مورد نیاز خود را خریداری کرده و صادر نمایید.

در این زمان زرشک دانه اناری بالاترین کیفیت خود را داشته و محصولی درجه یک برای صادرات محسوب می شود.

شما می توانید برای خرید زرشک، کسب اطلاعات تکمیلی، روش های ارسال و… با بخش فروش بازرگانی ما در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =