بازار جهانی زعفران سرگل اصل ممتاز بسته بندی

آیا بازار جهانی زعفران سرگل اصل ممتاز به عنوان اصلی ترین محصول صادراتی ایران به صورت بسته بندی از رونق خوبی برخوردار است؟ چرا محصولات ما باید با بهترین کیفیت تولید شود ولی بدون مارک و شناسنامه به خارج کشور ارسال شوند؟

اگر اندکی در مورد محصولات صادراتی ایران تحقیق کنید، قطعا خواهید فهمید که اصلی ترین صادرکننده مواد خام به سطح دنیا ایران است.

کشور ما متاسفانه با عناب به این که اصلی ترین تولید کننده بسیاری از خشکبار به خصوص زعفران در دنیاست نتوانسته در زمینه بسته بندی موفق عمل نماید.

بر اساس گزارشی که اخیرا فائو منتشر کرده است، زعفران ایران از لحاظ غذایی بهترین نوع زعفران تولیدی در دنیا بوده و می توان از آن به عنوان اصیل ترین محصول ایرانی نام برد.

اما پاسخ گویی به سوالات بالا ….

بی تدبیری های متعدد در حوزه صادرات که مقصر اصلی آن عدم برنامه ریزی مسولان و عدم حمایت از تولیدکنندگان بوده است، باعث شده که امروز شاهد باشیم که زعفران سرگل ممتاز ایران غالبا به صورت فله صادر شده و صادرات زعفران بسته بندی در کمترین سطح خود قرار داشته باشد.

جالب است بدانید که زعفران سرگل ایران پس از صادرات به اسپانیا در این کشور بسته بندی شده و مجددا به کشور های اروپایی صادرات مجدد می شود.

بازار جهانی زعفران سرگل

بازار جهانی زعفران ایران در زمینه فله بسیار پر رونق است و مشتریان متعددی زعفران را در حجم های عمده از ما خریداری می کنند.

به دلیل خوش قیمت بودن زعفران سرگل و از سویی کیفیت بالای آن برای امر بسته بندی، مشتریان سعی می کنند تا این محصول را خریداری کرده تا حاشیه سود را افزایش دهند.

برای حضور موفق در بازار جهانی زعفران لازم است تا ضمن عرضه محصولات اصل با افراد با تجربه در زمینه صادرات مشاوره داشته باشید، از این رو توصیه می کنیم تا با بازرگانی خشکبار آرین در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =