میوه خشک ارزان مخلوط

بازار جهانی میوه خشک ارزان مخلوط بسته بندی شده ایرانی

میوه خشک ارزان مخلوط در بازار جهانی به صورت بسته بندی شده می تواند در این خشکبار ایرانی ارزآوری مطلوبی را در بازارهای هدف همسایه ما داشته باشد.

ما با بازارهای مناسبی در همسایگی مان روبرو هستیم که می توانند بهترین بازار هدف برای میوه خشک ایرانی باشند.

این کشورها که به مانند ایران به صورت محصول فله ای اقدام به خرید در حوزه میوه خشک می نمایند به شدت در خرید روی میوه خشک ارزان مخلوط می توانند گزینه های مناسبی برای ما باشند.

که در صورت بازاریابی درست و ارائه مخلوط متناسسب در کنار نرخ روز مطلوب می توانیم بهترین ارزآوری را در حوزه میوه خشک به صورت بسته بندی شده و فله ای در این بازارهای جهانی همسایه داشته باشیم.

میوه خشک ارزان مخلوط ایرانی

در اینکه میوه خشک یک محصول لوکس می باشد شکی نیست و با توجه به پروسه تولید و هزینه های تولید در داخل ایران باید ذکر کنیم که قیمت میوه خشک به عنوان یک محصول لوکس به هررحال نسبت به بقیه خشکبارهای ایرانی بالاتراست.

و برای رسیدن به ارزآوری در این حوزه و ارائه میوه خشک ارزان مخلوط ایرانی به بازار جهانی باید تدابیری اندیشیده شود که پروسه تولید از هزینه های کمتر بهره مند گردد.

و یا با استفاده از بسته بندی محصول اسلایس و محصولات میوه خشک درسته و برگه ایرانی بتوانیم یک قیمت بالانس را در حوزه مخلوط های میوه خشک برای ارائه بهتر به بازارهای صادراتی ایجاد نمائیم.

و این نیاز به ارائه محصولات ایرانی به صورت محصول به روز و با متد روز تولید و صادرات دارد و باید بتوانیم در بازارهای هدف مختلف ذائقه ها را بررسی نموده و با ارائه مخلوط های مناسب بالانس قیمتی متعادل را ارائه نمائیم.

جهت اطلاع از بهترین انواع میوه خشک متناسب با بازارهای مختلف داخلی و خارجی می توانید با کارشناس فروش این مجموعه ارتباط بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − 2 =