بازار زرشک عمده دانه اناری فله ای قیمت ارزان

بازار زرشک عمده دانه اناری فله ای با قیمت ارزان یک بازار مطلوب بوده و مشتریان داخلی روی قیمت محصولات حوزه خشکبار تمرکز می نمایند.

زرشک در بازار ایران به دو صورت زرشک دانه اناری و زرشک پفکی فله ای عرضه می شود و در بین مشتریانی که در بازار زرشک عمده وجود دارد بیشترین حجم مشتریان به شدت روی قیمت محصول تمرکز می نمایند و قیمت ارزان محصول را بدون توجه به کیفیت آن یک نکته مثبت برای خریدشان می دانند و پیشنهاد ما این است که از منابع اصلی ارائه این محصول به صورت مستقیم خرید نمائید تا هم در بازار زرشک عمده بتوانید قیمتهای بهتری را داشته باشید و هم کیفیت محصول متناسب با قیمت پیشنهادی باشد.

زرشک یک محصول شکننده می باشد و لطافت این محصول به هرحال باعث می شود که در بسته بندی آن نیاز به دقت بالایی باشد و در خرید و فروش فله ای این محصول نیز ارائه این محصول در کارتن هایی صورت می گیرد که باید روی کیفیت و مزه محصول تأثیر منفی نداشته باشد و از این رو به مشتریانمان پیشنهاد می نمائیم که از منابع اصلی و آشنا به این حوزه اقدام به خرید نمایند و قیمت را در کنار کیفیت مورد توجه قرار دهند.

بازار زرشک عمده دانه اناری

زرشک دانه اناری هم از جهت قیمت و هم طعم و مزه زرشکی می باشد که در بازار زرشک عمده ایران از استقبال مناسبی بهره مند می باشد و این زرشک به صورت فله ای و یا بسته بندی فروش داخلی مطلوبی را دارد و ظاهر این زرشک مشتریان خارجی را نیز جذب نموده است.

در جهت موفقیت در بازار خارجی مقوله بسته بندی و فرآوری این نمونه از زرشک مسأله ای هست که می توانیم با مانور روی آن ارزآوری بسیار مطلوبی را داشته باشیم و می توانیم رونق مطلوبی را در این محصول ایجاد نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 12 =