بازار صادرات زعفران سرگل مرغوب به امارات

بازار صادرات زعفران به امارات چگونه است؟ شرایط این کشور برای فروش ارقام سرگل – نگین و پوشال مرغوب کشورمان در چه وضعیتی قرار دارد؟

همان طور که می دانید امارات به عنوان یکی از بهترین بازار های فروش انواع خشکبار ایران در خاورمیانه بوده و بسیاری از شرکت های فعال در زمینه صادرات خشکبار سعی می کنند تا دفتر کاری را برای فروش محصولات خود در امارات داشته باشند.

طبعا زعفران به عنوان یکی از محصولات خوب ایرانی جایگاه بسیار والایی را در بازار امارات داشته و صادرات آن به کشور مذکور در حجم بالا صورت می گیرد.

شاید برای شما جالب باشد بدانید که صادرات زعفران ایران به چندین کشور دنیا از حجم قابل توجهی برخوردار است که امارات به عنوان یکی از آن کشورهاست.

بر اساس آمار کشور امارات در سال گذشته دومین خریدار اصلی زعفران از ایران بوده و بعد از اسپانیا بزرگ ترین واردکننده زعفران لقب گرفته است.

جالب تر آن بدانید کشور امارات طی سال های 96-97 از ایران چیزی در حدود 70 تن زعفران خریداری کرده و 130 تن صادرات زعفران نیز داشته است!

این مساله که چه کاری روی زعفران ایران صورت گرفته و مجددا صادر می شود، علامت سوال بزرگی است که در ذههن ما نیز وجود دارد.

بازار صادرات زعفران مرغوب

یکی از بزرگ ترین مزیت های بازار کشور امارات این است که کشور امارات به دلیل حضور خریدار های مختلف زعفران، توان هضم محصولات مختلفی را داشته و این بدان معنی است که می توان از محصولات مختلفی برای صادرات به این کشور بهره جست.

به عنوان مثال زعفران سرگل ممتاز، زعفران نگین صادراتی و حتی پوشال در بازار این کشور به فروش رسیده و شما پس از ارسال مرسوله به کشور هدف نباید هیچ نگرانی را برای فروش این محصول داشته باشید.

بازرگانی خشکبار آرین در طی سالیان گذشته مذاکرات زیادی را برای صادرات زعفران به امارات داشته است و در برخی از موارد موفق به صادرات نیز گشته، از این رو اگر می خواهید با مجموعه ما وارد معامله شوید و صادراتی بی دغدغه را تجربه کنید، اکنون با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =