بازار فروش میوه خشک خارجی حبه ای انبه – پاپایا

فروش میوه خشک خارجی حبه ای انبه – پاپایا موجب افزایش خرید و معاملات بازار میوه خشک شده است چرا که مشتریان از تنوع طعم و ظاهر استقبال می کنند.

بدون شک یکی از اموری که از دید مشتریان مختلف در بازار پنهان نمی ماند، بحث ارائه ی تنوع است؛ بدین معنا که مشتری به دنبال امتحان طعم ها و مزه های جدید است و از یکدستی و ارائه ی یک کالای روتین چندان استقبال نمی کند.

بر این اساس و برای موفقیت در بازار آجیل و خشکبار، ارائه ی انواع میوه خشک توانسته است، تا حدودی پاسخگوی نیاز مشتریان به خرید محصولات جدید و متنوع باشد.

امروزه در بازار شهرهای بزرگی چون مشهد، تهران، شیراز و تبریز، انواع میوه خشک ایرانی شامل میوه خشک توت فرنگی، سیب، خربزه، خرمالو، آناناس، پرتقال، کیوی و بسیاری از محصولات دیگر در کنار خشکباری که  همیشه در بازار آجیل و خشکبار عرضه می شده، ارائه می گردد.

اما علاوه بر این بحث فروش میوه خشک خارجی نیز توانسته تنوع بیشتری به این بازار داده و مشتریان بیشتری را برای خرید انواع میوه خشک تشویق نماید.

فروش میوه خشک خارجی حبه ای استوایی

تنوعی که میوه خشک های خارجی به بازار میوه خشک داده اند، هم به لحاظ شکل ظاهری و هم به لحاظ طعم و رنگ است.

میوه خشک هایی مانند میوه خشک زنجبیل، انبه، پاپایا، آناناس رنگی، پوملو و طالبی از جمله میوه خشک های خارجی استوایی هستند که بیشتر به شکل حبه ای عرضه می شوند.

این در حالیست که میوه خشک های ایرانی بیشتر به شکل اسلایس و حلقه در بازار به فروش می رسند.

همین تنوع در شکل ظاهری، می تواند تأثیر بسیار خوبی در افزایش فروش میوه خشک خارجی و ایرانی باشد.

البته میوه خشک های خارجی موجود در بازار ایران، به همین ها خلاصه نمی شود؛ بلکه انواع میوه خشک هایی چون بلوبری و کرانبری نیز با خواص عالی که برای مصارف دمنوشی نیز کاربرد گسترده ای دارند، عرضه می شود.

بازرگانی خشکبار آرین با عرضه ی و فروش میوه خشک خارجی در کنار ارقام متنوع ایرانی، سعی دارد تا به خواست و سلیقه ی مشتریان مختلف احترام گذاشته و پاسخگوی نیازهای متفاوت آنان باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =