بازار فروش پسته انواع کله قوچی خندان – مکانیکی

بازار فروش پسته کله قوچی در انواع خندان – مکانیکی و دهن بست در کشور های مختلفی وجود دارد که نیازمند بررسی های بیشتری توسط صادرکنندگان و فروشندگان خشکبار است.

پسته کله قوچی یکی از محبوبت ترین انواع پسته در ایران است که بر اساس امار صادراتی بخش بسیار خوبی از صادرات را به خود اختصاص داده است.

این پسته به دلیل کیفیت بسیار خوب خود و ظاهرا بازار پسند، برای صادرات به کشور های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه بیشتر بدان خواهیم پرداخت.

انواع پسته کله قوچی خندان برای صادرات به کشور های کیفیت محور استفاده می شود، به عنوان مثال اگر بخواهید به کشوری همانند لبنان پسته صادر کنید، قطعا با درخواست پسته کله قوچی دستچین از سوی مشتری رو به رو خواهید شد.

اما برخی از بازار های فروش پسته همانند روسیه که در زمینه پسته های ارزان قیمت کار می کنند، پسته کله قوچی مکانیکی را می پسندند و به دنبال خرید این محصول ارزان هستند.

حتی کشور هایی همانند اسپانیا نیز از پسته کله قوچی آب خندان یا همان مکانیکی استقبال می کنند.

پسته کله قوچی دهن بست به واسطه ریسک آفلاتوکسین پایین به نسبت پسته های معمولی برای صادرات به اتحادیه اروپا مناسب بوده و در نتیجه ما این کالای خوب را برای صادرات به کشور های اروپایی پیشنهاد می کنیم.

بازار فروش پسته ایرانی

ما در مقالات متعددی در مورد تولید، خرید، فروش و صادرات انواع پسته ایران بحث کردیم و به تفسیر بازار های مختلف برای فروش این محصول خوب کشورمان پرداخته ایم.
بازار فروش پسته ایرانی در بسیاری از کشور های دنیا وجود دارد و مشتریان این پسته را برای کیفیت، طعم و روغن دار بودن آن خریداری می کنند.
اگر بخواهیم بازار پسته ایرانی را بهتر حفظ کنیم، ناچاریم تا ضمن تولید محصولات درجه یک با مطالعه بر روی بازار های جدید کلیه امور آنالیز بازار را به درستی انجام دهیم تا مشتریان خود را برای سالیان متمادی حفظ نماییم.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 11 =