بسته بندی زعفران نگین سوپر ویژه صادرات

بسته بندی زعفران نگین که ویژه صادرات استفاده می شود چگونه است؟ آیا می توان گفت که این نمونه زعفران برای فروش صادراتی بهتر است یا ارقامی همانند سرگل و پوشال؟

ما برای بسته بندی زعفران نگین می توانیم پیشنهاد های مخلتفی را ارائه کنیم از بسته بندی های خاتم تا کریستال و…

هر یک از بسته بندی ها می تواند بر اساس نظر و سلیقه مشتری و البته نوع نیاز بازار هدف وی تعیین گردد.

اما پیشنهاد بازرگانی آرین برای بسته بندی زعفران نگین چیست؟

از دید ما به دلیل خوش رویت بودن زعفران نگین و کیفیت بالای این محصول ما بسته بندی کالا را در بسته هایی که زعفران خود نمایی نداشته باشد، توصیه نمی کنیم.

مثلا اگر شما زعفران نگین را داخل بسته های خاتم بسته بندی کنید، اگر چه خود بسته بندی زیباست، اما زعفران داخل بسته بندی به هیچ وجه نمی تواند خود را به مشتری که قصد خرید را دارد، نشان دهد، به همین جهت ما برای بسته بندی زعفران نگین، بسته های کریستال و نگین را توصیه می کنیم.

این بسته ها ضمن دارا بودن کیفیت خوب این امکان را به زعفران می دهد تا به خوبی خود را به مشتری که قصد خرید دارد، نشان دهد.

بسته بندی زعفران نگین یا سرگل؟

این سوالی است که برخی از مشتریان از ما می پرسند و اذعان می کنند که ما اگر محصولی ویژه صادرات نیاز داشته باشیم، پیشنهاد شما چیست؟ آیا نگین استفاده کنیم یا زعفران سرگل بهتر است؟

پاسخ ما به تمامی مشتریان یک چیز است!

شما بازار هدف خود را بررسی کنید….

یعنی اگر احساس می کنید که می توانید زعفران نگین را در بازار هدف خود به فروش برسانید، قطعا زعفران نگین بسته بندی شده خریداری کنید، اما اگر اندکی در مورد این مساله شک دارید، باید از زعفران های ارزان تر همانند سرگل یا پوشال نگین استفاده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =