بسته بندی میوه خشک

بسته بندی میوه خشک صنعتی مخلوط ویژه مجالس – همایش – کادویی

بسته بندی میوه خشک صنعتی مخلوط یکی از بهترین گزینه ها جهت فروش این محصولات ویژه همایش، مجالس و موارد کادویی به شمار می آید که موجب افزایش تمایل خرید مشتریان می گردد.

میوه خشک های صنعتی یکی از محصولات آجیل و خشکباری است که بیش از یک دهه در ایران تولید می شوند و علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی، شاهد صادرات میوه خشک نیز به کشورهای مختلف هستیم.

اما همان طور که فروش و صادرات انواع آجیل و خشکبار به دو صورت فله و بسته بندی شده، انجام می شود، در میوه خشک نیز شرایط مشابهی وجود دارد.

طبیعتاً در میان روش های فروش میوه خشک، بسته بندی میوه خشک و سپس عرضه به بازار، جایگاه بسیار مناسب تری خواهد داشت.

در واقع بسته بندی میوه خشک مزایای زیادی برای تولید کننده و خریدار دارد که از آن جمله می توان به رعایت بهداشت و نیز ارائه ی قیمت مناسب به گونه ای که برای مشتریان بیشتری امکان خرید وجود داشته باشد، اشاره کرد.

بسته بندی میوه خشک گزینه ای مناسب برای افزایش فروش

همان طور که گفته شد، برای افزایش قدرت خرید مشتریان می توان از میوه خشک بسته بندی استفاده کرد؛ و وزن های کمتری از میوه خشک را با قیمت های قابل قبول خریداری نمود.

بسته بندی میوه خشک در وزن های 500، 250، 150، 100 و حتی کمتر شرایط مناسب تری برای توزیع و فروش به وجود می آورد.

در واقع استفاده از میوه خشک بسته بندی در وزن های کوچک تر این امکان را فراهم می کند که برای مجالس، همایش و حتی کادویی، بتوان از این محصول به عنوان یک انتخاب عالی استفاده کرد.

استفاده از بسته بندی پاکت کرافت، ظروف تلقی در شکل های مختلف درب دار استوانه ای، مکعبی و حتی بسته بندی های چوبی و فانتزی، موجب می شود که میوه خشک، برای همایش، مجالس و کادویی موردی عالی و متفاوت باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =