بهترین آجیل میوه خشک یلدا اسلایس شیرین ایرانی

آجیل میوه خشک یلدا اسلایس شیرین ایرانی با بهترین بسته بندی به صورت ترکیبی از بهترین میوه خشک ها تولید می شود و مشتریان مطلوبی را متعلق به خود نموده است.

در محصولاتی مانند آجیل شیرین یلدا بیش از همه شاهد ترکیبات سنتی در این محصول می باشیم و سالهاست که شاهد هستیم انواع خشکبار با برگه قیسی و زردآلو، توت خشک، انجیر، کشمش مویز سیاه، باسلوق و … ترکیب می شوند به عنوان آجیل شیرین ایرانی وارد بازار تقاضا می شوند.

در چند سال اخیر اما شاهد آن هستیم که نمونه های ترکیبی از آجبل میوه خشک یلدا نیز توانسته است مشتریان خاص خودرا داشته باشد.

این ترکیب های آجیل میوه خشک یلدا تشکیل می شوند از انواع میوه خشک اسلایس مخلوط که به صورت ترکیبی از موز، سیب؛ هلو، کیوی، پرتقال، آلو شابلون، آناناس، انبه، توت فرنگی و … می باشند که متناسب با ذائفه و درخواست مشتریان ترکیب می شوند و در اختیار مشتریان در شهرهای مختلف قرار می گیرد.

در حوزه آجیل میوه خشک یلدا بسته بندی در آستانه یلدای امسال شاهد آن بودیم که مشتریان ترکیب های دو و سه میوه و حتی یک میوه را در بسته بندی های مختلف سفارش داده اند.

به عنوان مثال محصولی مانند آلوشابلون در بسته بندی بندی 250 گرمی و 300 گرمی از مشتریان خوبی برخوردار بوده است و یا شاهد آن بوده ایم که برخی از مشتریان انواع محصول میوه خشک آناناس اسلایس و انبه را در کنار توت فرنگی که رنگ و مزه ای بی نظیر را به وجود می آورد در بسته بندی های 300 و 400 گرمی سفارش داده اند.

ترکیب های ترش مانند میوه خشک آلو شابلون، کیوی و پرتقال نیز در کنار هم توانسته بود بازار مناسبی را به خود جلب نماید و از این رو در جهت بهترین ترکیب های میوه خشک ایرانی می توانید مجموعه ما را انتخاب نمائید تا بهترین گزینه های ترکیبی را در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + نوزده =