بهترین بازار زعفران بسته بندی ایرانی

آیا بهترین بازار زعفران بسته بندی را می شناسید؟ تا کنون فکر کرده اید که محصولات ایرانی در کدام کشور ها خواهان داشته و تا کنون چه برند هایی موفق به فروش در خارج کشور شده اند؟

همه ما می دانیم هنگامی که نام ایران در بازار جهانی می آید بسیاری از مشتریان پسته صادراتی ایران و زعفران درجه یک کشورمان برای آن ها تداعی می شود، البته خاویار ایرانی را فراموش نکنیم!!

در هر حال ما در این مقاله می خواهیم به زعفران بسته بندی شده ایران بپردازیم….

همان طور که می دانید ما به تعداد زیادی برند های مختلف داریم که در زمینه خرید، فروش و بسته بندی زعفران فعال بوده و هر یک در بازار جهانی مدعی هستند، اما برند هایی همانند بهرامن، سحر خیز و… به عنوان اصلی ترین مدعیان صادرات زعفران از ایران بوده و نمایندگی های متعددی را برای فروش در خارج کشور دارند.

بهترین بازار زعفران بسته بندی

شاید تا کنون با خود فکر کرده باشید که اگر بخواهیم یک بازار را برای فروش زعفران بسته بندی انتخاب کنیم، کدام کشور بهتر است؟ سوالی که شاید 99% از مشتریان از ما نیز می پرسند.

ما به شما این پاسخ را می دهیم که شما در هر بازاری می توانید زعفران کشورمان را بفروشید، حتی میانمار!!

ما این کشور را برای شما مثال زدیم چرا که اصلا زعفران ایرانی را نمی شناسند، شما برای فروش زعفران نیاز به بازار پردازی و بازار یابی درست دارید تا با جلب نظر مشتریان بتوانید محصول خود را به آن ها بفروشید.

قطعا بازار هایی که به زعفران ایران آشنایی دارند، نیز به دلیل وجود رقبای سر سخت که در بالا اسم آن ها را بردیم برای کار کردن بسیار سخت خواهند بود.

اگر به فکر گسترش بازار های فروش خود هستید و می خواهید با توجه به کشش اقتصادی خود بهترین بازار زعفران بسته بندی را پیدا کنید، با ما در ارتباط باشید.

تا ما ضمن معرفی انواع زعفران صادراتی، انواع زرشک صادراتی و…. بهترین ها را به شما پیشنهاد دهیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + دو =