بهترین بسته بندی زعفران جهت صادرات

بهترین بسته بندی زعفران که جهت صادرات مورد استفاده قرار می گیرد چیست؟ آیا می توان قیمت خاصی برای آن متصور بود یا باید بررسی بیشتری برای این امر صورت گیرد؟

یکی از مهم ترین مسائلی که می بایست برای امر صادرات مد نظر قرار دهیم این است که دو سوال را از خودمان بپرسیم:

  1. آیا زعفران بسته بندی شده ایران در کشور هدف ما فروش دارد؟
  2. اگر پاسخ سوال اول مثبت بود، چه نوع بسته بندی؟

ما فرض را بر این می گذاریم که ما توانسته ایم برند سازی انجام داده و زعفران ایران را در کشور x به عنوان یک محصول ایده آل معرفی نموده ایم.

در این حالت باید بهترین بسته بندی زعفران را انتخاب کنیم.

برای انتخاب بهترین بسته بندی زعفران شما در مرحله اول باید بازار خود را مورد ارزیابی قرار دهید، ارزیابی بازار به این صورت است که تارگت های قیمتی مشتریان و قیمت فروش را در اختیار داشته باشید و پس از بررسی تارگت قیمتی شما می توانید نوع بسته بندی و نوع زعفران داخل بسته بندی را انتخاب کنید.

به عنوان مثال اگر ما بخواهیم با اعداد و ارقام با شما صحبت کنیم اگر تارگت قیمتی مشتری بین 25000 تا 26000 تومان برای هر مثقال زعفران باشد، بر اساس قیمت روز زعفران در تیر ماه 97 شما ناچار به فروش زعفران سرگل پاکتی هستید اما اگر تارگت بالاتر رود قطعا می توان محصولاتی همانند بسته بندی نگین یا حتی بهتر را پیشنهاد داد.

بهترین بسته بندی زعفران آرین

بازرگانی آرین با توجه به آن که در زمینه صادرات تجربه کافی را داراست به همین جهت پیشنهاد می کند که اگر می خواهید زعفران بسته بندی را صادر کنید سعی نمایید تا از دو بسته بندی استفاده کنید:

  • بسته بندی ظروف کریستال
  • بسته بندی ظروف خاتم

این دو بسته بندی خواهد توانست همه مشکل شما را برای داشتن فروشی موفق حل نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 4 =