بهترین توت خشک

تولید بهترین توت خشک صادراتی در ایران

بهترین توت خشک از نظر شما کدام است؟ کدام شهر ها مرغوب ترین محصول صادراتی را تولید می کنند؟ قیمت فروش آن چگونه است؟

توت خشک درجه یک

بسیاری از همکاران زمانی که با ما تماس می گیرند تا بهترین توت خشک را به آن ها معرفی کنیم، ما با پرسیدن سوالات مختلف سعی می کنیم تا بررسی کنیم تا محصول را برای چه منظوری نیاز دارند تا بتوانیم بهترین محصول را به آنان پیشنهاد دهیم.

پس بیایید، تا در ادامه این مقاله عبارت بهترین توت خشک را بهتر بررسی کنیم و بیشتر در مورد آن بدانیم …..

منطقی است هر یک از ما زمانی که به دنبال خرید یک محصول هستیم، بهترین آن را برای خرید های خود درخواست کنیم، اما گاهی آن چه در ذهن ما به عنوان بهترین هک شده واقعا با آن چیزی که در واقعیت وجود دارد بسیار متفاوت است.

پس در نتیجه برای تصمیم گیری در مورد انتخاب مرغوب ترین نوع توت خشک در قدم اول باید ببنیم که محصول را برای چه بازار فروش و چه کاربردی میخواهیم، اگر شما قصد تولید شیره توت خشک داشته باشید، باید توت هایی را خریداری کنید که رنگ تیره داشته باشد و بیشترین میزان شهد را به شما بدهد و این چنین کالایی قطعا به دلیل ظاهر نه چندان خوب قیمت ارزانی دارد، در این نوع کاربرد درشتی، یکدستی و …. ملاک های انتخاب شما نیست و شما صرفا به دنبال خرید توتی هستید که بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین شهد را داشته باشید، در نتیجه بهترین محصول از نظر شما چنین ویژگی دارد.

اما تصور کنید قصد صادرات توت خشک به آلمان را دارید، اینجاست که باید به پارامتر های مختلفی از جمله رنگ، طعم، یکدستی و … توجه ویژه ای داشته باشید که طبعا تعریف محصول درجه یک باز هم در اینجا برای شما متفاوت خواهد بود، ضمنا در این بخش شما باید توجه داشته باشید محصولی که به شما ارائه می شود بتواند استاندارد های صادراتی را پاس کرده و از سویی دیگر بسته بندی مناسبی نیز داشته باشد.

صادرات توت خشک به اروپا

راهکار بازرگانی آرین برای این دست تناقضات چیست؟

همان طور که در بالا بیان شد، ما قبل از هر چیزی کاربرد محصول را از مشتریان می پرسیم تا آنان به صورت دقیق به ما توضیح دهند که دنبال چه محصولی هستند، اگر باز هم با توضیحات ما برای خرید یک محصول خاص قانع نشدند، ما چندین کد محصول را برای انان دسته بندی کرده و ارسال می کنیم تا خود آنان تصمیم بگیرند چه کالایی برای کارشان مناسب است.

یک توصیه مهم: اگر شما به صورت دقیق بازار هدف خود را شرح دهید ما بهترین محصولات را پیشنهاد می دهیم، اما اگر خودتان نیاز باشد تا بدون تجربه کافی تصمیم به خرید بگیرید، شاید اندکی کار برای شما مشکل باشد.

بهترین توت خشک ایران کجاست؟

این که کشور ایران به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان توت خشک در دنیاست، شکی نیست!

اما در ایران هم هر منطقه دارای توت های خاص خود بوده و تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد، در این بین برخی از شهر ها توت خشکی تولید می کنند که تمامی سلیقه های موجود در بازار را پوشش داده و همه مشتریان مشتاق به خرید آن هستند.

آن هم توت خشک مشهد است ….

توت خشک مشهد

توت خشک مشهد که در مناطق حومه ای این شهر توت می شود، به دلیل طعم شیرین، بافت نرم و ماندگاری بالا در بین مشتریان طرفداران زیادی داشته و به همین دلیل ما آن را بهترین محصول کشور می نامیم و در زمینه تجارت آن نیز فعال هستیم.

قیمت گذاری چگونه است؟

ما در یک مقاله به صورت کامل در مورد قیمت گذاری توت خشک مشهد صحبت کرده ایم و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به این مقاله مراجعه کنید، اما سعی می کنیم کلیاتی در پایین ارائه نماییم:

قیمت توت خشک

اگر بخواهیم خلاصه مقاله فوق را در چند جمله برای شما بیان کنیم، توت خشک مشهد خود به دو دسته نقلی و رسمی تقسیم می شود که قیمت توت نقلی به نسبت توت رسمی ارزان تر بوده اما باز خود توت رسمی چندین رده کیفی در طیف های مختلف دارند که مشتریان می توانند هر یک را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهند.

یکی از مباحثی که در بالا سوالی در مورد آن مطرح نشده اما اهمیت ویژه ای دارد، نوع بسته بندی بهترین نوع توت خشک مشهد هست!

این که آیا بسته بندی ریز برای فروش بهتر در بازار صادراتی مناسب است یا بسته بندی های کارتنی برای این مهم مناسب تر است؟

کشور ما به واسطه آن که صنعت بسته بندی قدرتمندی ندارد، سود فروش محصولات بسته بندی شده را به دیگر کشور ها واگذار می کند، اما اگر شما بتوانید توت خشک ایران را به صورت بسته بندی شده در دیگر کشور ها به فروش برسانید، قطعا سود زیادی نصیب شما خواهد شد.

اما با این حال فروش کارتنی توت خشک هم سود خوبی داشته و کارتن های ده کیلویی سفید پنج لایه می تواند برای کار شما مناسب تر باشد.

مجموعه ما در طی سال محصولات مختلف خود را با همین نوع کارتن ها صادر کرده و مشکل خاصی از جهت صادرات و تامین آن وجود ندرد.

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه تجارت انواع خشکبار بوده و بهترین محصولات به خصوص توت خشک تولید شده در ایران را با قیمت عالی در اختیار همکاران قرار می دهد، به همین جهت برای دریافت لیست محصولات می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =