آمار تولید و فروش بهترین زرشک پفکی مجلسی

اگر با تجار و تولید کننده های بهترین زرشک پفکی مجلسی در کشور صحبت کنید آمار جالبی را در مورد میزان فروش خود در زمینه محصولات مختلف ارائه می کنند.

اگر برای خرید به خراسان جنوبی سفر کنید و به روستا های این استان بروید، قطعا کشاورزانی را مشاهده می کنید که در زمینه تولید انواع زرشک فعالند و جالب تر آن که هر یک نظری در مورد کشت و داشت و حتی بازار های صادراتی این محصول دارند.

حتی بازاریانی که در زمینه تجارت زرشک فعالند نیز نظرات خاص خود را در مورد آمار تولید و فروش زرشک در بازار داخلی و صادراتی دارند!

اما واقعیت چیست؟

بازار داخلی از فروش بیشتری برخوردار است یا بازار صادراتی؟

همان طور که می دانید در حال حاضر زرشک به عنوان یک محصول کاملا شناخته شده در بازار داخلی بوده و بازار هایی رو به توسعه در بخش صادرات دارد.

این که بگوییم کدام یک از بازار ها فروش بهتری دارد نیاز دارد تا سری به امار ها بزنیم….

آمار ها نشان از آن دارد که زرشک ایران در بازار جهانی فروش بیشتری داشته و دلیل آن هم تعداد مشتریان زیاد این محصول در بخش صادرات است.

بهترین زرشک پفکی مجلسی

حال که بهترین بازار برای فروش مشخص شد، ما می بایست بهترین محصول را برای فروش در این بازار ها استفاده کنیم.

در بحث صادرات زرشک همانند صادرات پسته ایرانی کار چندان سخت نیست، چرا که ما تنها دو نوع زرشک داریم و مشتری می تواند بر اساس تارگت های قیمتی خود بهترین نوع محصول را انتخاب کند.

به عنوان مثال مشتریان کیفیت محور می توانند با انتخاب بهترین زرشک پفکی درجه یک رضایت مشتریان خود را جلب کنند و از سویی برخی مشتریان قیمت محور را می توان با زرشک دانه اناری پاسخ داد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در این ارتباط با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − هفت =