بهترین زعفران مشهد انواع سرگل – پوشال – نگین

بهترین زعفران مشهد که همیشه ما در مورد آن صحبت می کنیم کدام یک است؟ زعفران نگین – پوشال یا سرگل؟ برای اطلاع در این مورد با ما همراه باشید…

ایران یکی از کشور هایی است که توانسته است در زمینه تولید زعفران درجه یک در دنیا حرف اول را بزند و بر اساس آمار و ارقام منتشر شده در مورد میزان تولیدی زعفران در ایران حدس زده می شود که بیش از 90% از زعفران دنیا در کشورمان تولید می شود.

اما شاید بپرسید که چرا ما در عنوان این مقاله نام مشهد را به عنوان بهترین تولیدکننده و عرضه کننده زعفران آورده ایم؟

بر کسی پوشیده نیست که مشهد بزرگ ترین شهر در شرق کشور بوده و برای انجام صادرات محصولی همانند زعفران نیاز است تا مشتریان به جایی مراجعه کنند که بیشترین حجم از محصول در آن موجود باشد.

در نتیجه مشهد به عنوان بهترین مکان برای حضور شرکت های صادرکننده و همچنین فروشندگان می باشد.

زعفرانی که در مشهد به فروش می رسد از شهر های مختلفی از جمله:

 • تربت حیدریه
 • قائنات
 • بیرجند
 • سبزوار
 • تایباد
 • تربت جام
 • خواف
 • کاشمر
 • فاروج
 • قوچان
 • و…

بسیاری دیگر از شهر های خراسان جمع آوری می شود.

کیفیت زعفران هایی که در شهر مشهد به فروش می رسد، قطعا با یکدیگر متفاوت بوده و بر اساس پارامتر های مختلفی محصولات دسته بندی و قیمت گذاری می شوند.

به صورت کلی ما در شهر مشهد چهار نمونه زعفران اصلی داریم و بقیه ارقام معمولا به عنوان زیر مجموعه های موارد پایین خواهند بود:

 1. زعفران نگین
 2. زعفران سرگل
 3. زعفران پوشال
 4. زعفران دسته

روند قیمت گذاری این محصولات به صورت کلی بدین شکل است که از شماره یک گران ترین انواع زعفران به شماره چهار ارزان ترین قرار گرفته است….

اما بیایید تا با هم به بررسی بیشتر بهترین زعفران مشهد بپردازیم ….

تعریف شما از بهترین زعفران چیست؟

یا بهتر است این گونه بگوییم تعریف شما از بهترین چیست؟

طبیعتا تعریف همه ما از بهترین محصول متفاوت بوده و این قاعده در مورد تمامی محصولات وجود دارد، به عنوان مثال گاهی در زمینه تجارت زعفران ما با مشتریانی سر و کار داریم که قیمت برای انان مهم است و منظور آنان از بهترین زعفران محصولی است که قیمت ارزان داشته باشد.

اما در برخی موارد منظور ما واقعا از بهترین محصول، بهترین زعفران مشهد با بالاترین کیفیت است.

بررسی یک به یک زعفران های مشهد می تواند ما را در روند شناخت بهترین محصول یاری کند.

بهترین زعفران مشهد نوع نگین

زعفران نگین

زعفران نگین

همان طور که در تصور می بیند زعفران نگین به عنوان خوش رویت ترین و بهترین نوع زعفران موجود در بازار بوده و بسیاری از صادرکنندگان که به معنای واقعی کلمه به دنبال بهترین زعفران مشهد هستند، سعی می کنند تا با خرید و بسته بندی این زعفران بتوانند مشتریان خود را راضی نگه دارند.

شاید مطالعه مقاله

قیمت خرید زعفران بسته بندی شده صادراتی

برای شما مفید باشد.

زعفران نگین مشهد خود به چندین زیر مجموعه تقسیم می شود که ما در بسیاری از مقالات خود در مورد آن به شما عزیزان توضیحاتی را ارائه کرده بودیم.

در بین ارقام زعفران نگین مشهد باکیفیت ترین نمونه آن زعفران نگین سوپر بوده که کیفیت آن در بین خریداران زبان زد می باشد، و از سویی دیگر زعفران نگین معمولی برای امور صادراتی خاص به بسیاری از کشور ها کاربرد داشته و در نهایت زعفران شبه نگین نیز برای بسته بندی مناسب است.

قیمت هر یک از این موارد بر اساس درجه کیفی آن متفاوت بوده و مشتریان می بایست بر اساس نوع نیاز خود تصمیم نهایی را جهت خرید محصول بگیرند.

بهترین زعفران مشهد نمونه سرگل

و اما زعفران سرگل ….

این زعفران را همه ما می شناسیم و بیشتر مشتریانی که در زمینه خرید و فروش زعفران در سطح بین المللی فعال هستند، بر این موضوع واقفند که زعفران سرگل می تواند به عنوان یک گزینه جذاب برای بسیاری از مشتریان مطرح شود….

زعفران سرگل

زعفران سرگل

عکس فوق یک نمونه زعفران سرگل را به نمایش گذاشته که دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد.

البته زعفران سرگل در واقعیت دارای مقداری نرمه بوده و رشته های آن کامل نیست.

زعفران سرگل هم همانند زعفران های دیگر موجود در بازار دارای انواع مختلف و طبیعتا قیمت های متفاوتی است.

بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان حوزه تجارت زعفران، این نمونه زعفران به خودی خود برای بحث بسته بندی بسیار مناسب بوده و اگر مقاله معرفی شده در بالا را مطالعه کرده باشید، جهت بسته بندی در بسته های پاکتی که عکس آن در مقال مذکور قرار گرفته بسیار مناسب است.

بهترین زعفران مشهد نمونه پوشال

و در نهایت نوبت به زعفران پوشال رسید ….

برای معرفی این زعفران نیازی به ارائه عکس نیست، چرا که بسیاری از افراد فعال در زمینه تجارت زعفران این محصول را می شناسند و در کانال تلگرامی ما عکس های مختلفی از این محصول قرار گرفته است.

زعفران پوشال برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال محصولات ارزان قیمت تر هستند، مناسب بوده و شما می توانید از این کالا به عنوان محصولی ایده آل جهت صادرات به کشور های قیمت محور استفاده کنید.

دوستان محترم دقت کنید که انتخاب بهترین زعفران مشهد جهت صادرات موضوعی است که کاملا به خود شما بستگی داشته و اگر شناخت درستی از بازار هدف خود ندارید، قبل از هر چیز به آنالیز بازار پرداخته تا بتوانید بهترین محصول را برای فروش پیدا کنید.

آنالیز بازار هدف تنها برای زعفران نبوده و محصولات دیگری از جمله پسته، زرشک و هر محصول صادراتی دیگری نیز برای سرمایه گذاری نیاز به شناخت و آنالیز داشته و توصیه ما قبل از هر کاری تحقیق و بررسی محصولات است.

قطعا ما در این زمینه آماده ایم تا به شما یاری رسانده و بهترین محصولات با بهترین قیمت را در اختیار شما قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + نه =