بهترین زعفران ممتاز

قیمت روز بهترین زعفران ممتاز سرگل صادراتی قائنات

بهترین زعفران ممتاز سرگل صادراتی قائنات با قیمت روز مطلوب این محصول می تواند گزینه مناسب برای بازارهایی باشد که روی کیفیت محصول تمرکز دارند.

قائنات با بهترین آب و هوا و شرایط مطلوب خاک از مناطق بی نظیر برای کشت زعفران بوده و این طلای سرخ توانسته است بازارهای صادراتی مطلوب را برای این محصول به همراه آورد.

ولی با این وجود ما سهم بالایی را در صادرات مستقیم این محصول به صورت فله ای داریم و با بهترین زعفران ممتاز با کیفیت درجه یک با قیمت روز مطلوب هنوز صادراتی مؤثر را در محصول بسته بندی شده و محصولات فرآوری شده نتوانسته ایم متعلق به خود نمائیم.

و کشورهایی مانند اسپانیا، امارات و … در نمونه های بسته بندی توانسته اند بهترین بازارهای جهانی را متعلق به این محصول نمایند.

در حالی که تولیدکننده اصلی بهترین زعفران ممتاز در کیفیت های سرگل، پوشال، نگین و … کشور ایران بوده و با عدم برنامه ریزی در حوزه فرآوری و بسته بندی، حجم بالای زعفران صادراتی ما به صورت صادرات محصول فله ای می باشد.

بهترین زعفران ممتاز صادراتی

در ارائه بهترین زعفران ممتاز صادراتی به بازار جهانی این محصول باید یک شناخت و آگاهی نسبت به بازار هدف وجود داشته باشد.

و عدم آگاهی به این حوزه می تواند مشکلاتی را برای تجار و صادرکنندگان ایجاد نماید و از این رو تأکید ما در جهت انجام یک صادرات موفق، بهره مندی از مجموعه ای می باشد که تجربه، آگاهی و از یک مدیریت درست در حوزه صادرات بهره مند بوده و با شناخت نسبت به بازارهای مختلف، در مسیر صادرات به بازار جهانی قدم می گذارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + دو =