بهترین زمان خرید عناب درجه یک صادراتی

زمان خرید عناب در کشور ما به واسطه این که برداشت آن در تابستان آن و بهترین کیفیت نیز در این برهه از سال پیدا می شود، در ماه های مرداد و شهریور بوده و می توان روی محصولات درجه یک صادراتی در این تایم حساب ویژه باز کرد.

همان طور که می دانید کشور ما به عنوان یک کشور چهار فصل بوده که در زمینه تولید محصولات مختلف در زمان های متفاوتی از سال فراهم می باشد.

قطعا عناب به عنوان یکی از مهم ترین محصولات خراسان جنوبی است که با توجه به حجم صادرات عمده این محصول، می توان زمان های خاصی را برای خرید از بازار این استان را به مشتریان معرفی کرد.

همه ما می دانیم عناب یک محصول تابستانه است و کسانی که می خواهند عناب را به صورت تازه خوری استفاده کنند، اواسط تابستان اقدام به خرید این محصول می نمایند و کسانی که به دنبال خرید عناب برای امر صادرات هستند، منتظر خشک سازی محصول و ارائه اولین عناب خشک در بازار می مانند.

بهترین زمان خرید عناب

در بالا گفتیم که مرداد و شهریور بهترین زمان خرید عناب در بازار است.

اما چرا؟

همان طور که می دانید، عناب محصولی است که انواع مختلفی داشته و با دور شدن از فصل برداشت تنوع محصول کم می شود، پس در نتیجه برای خرید محصولی باکیفیت بهتر، مشتریان می بایست زودتر وارد عمل شوند.

نکته دیگری که در ارتباط با این تایم خرید وجود دارد، بحث قیمت عناب است…

قطعا زمان برداشت عناب را می توان به عنوان کلیدی ترین زمان برای خرید این محصول با قیمت مناسب دانست.

در نهایت یکی دیگر از دلال نهایی برای خرید عناب درجه یک صادراتی در زمان مذکور این است که در این تایم عناب راحت تر استاندارد های صادراتی را برای ارسال به هر کشوری را دریافت خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما در اتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هشت =