بهترین قیمت توت خشک

بهترین قیمت توت خشک صادراتی طرقبه

بهترین قیمت توت خشک صادراتی طرقبه را می توانید از تأمین کنندگان مستقیم این محصول از کشاورزان منطقه دریافت نمائید.

در کشورمان از تنوع بسیار بالایی در حوزه توت خشک بهره مند هستیم و این محصول یکی از خشکبارهای میوه ی بسیار پرطرفدار در بازار ایران است.

در شهرهای مختلف ایران توت خشک با درجه بندی های مختلف وجود دارد در برخی از این شهرها، توت خشک ها بسیار شیرین و شکننده هستند در برخی توت خشک ها بافتی نرم و مطبوع دارند و شیرینی آن ها نیز مطلوب هست در برخی از شهرها هم توت ها بسیار ریز و با قیمت ارزان تر ارائه می شود و از این رو در بازار ایران با بیشترین تنوع محصولی در این حوزه روبرو هستیم.

خوشبختانه با وجود تنوع محصولی خوبی که در کشورمان داریم می توانیم بازارهای قیمت محور و کیفیت محور را داشته باشیم و بهترین قیمت توت خشک نیز قابل ارائه می باشد.

با وجود تنوع خوب محصولی، اما در مقوله صادرات توت خشک باید توجه و آگاهی لازم را داشته باشیم تا بتوانیم صادراتی موفق را داشته باشیم.

مقوله صادرات توت خشک مسأله ای هست که نیاز به آگاهی و توجه کامل به این حوزه دارد و باید به این مسأله توجه داشته باشید که با محصولی روبرو هستید که سالهاست به صورت سنتی تولید می شود و صادرات در حوزه محصولاتی که به صورت سنتی تولید می شوند دشواری های خاص خودرا دارد و جهت یک صادرات موفق باید به موارد مهمی توجه داشته باشید.

توت خشک صادراتی

بهترین قیمت توت خشک طرقبه

در جهت انجام بهتر صادرات محصول توت خشک باید شناخت کامل و جامعی نسبت به این محصول و این حوزه داشته باشید و با تکیه بر تجربه صادرکنندگان این حوزه می توانید یک صادرات موفق را در این محصول تجربه نمائید.

برای صادرات توت خشک بهترین نمونه کدام است؟

با توجه به بازار هدف، باید محصول توت خشک مناسب انتخاب شود در کشورهای قیمت محور باید توت خشک های درجه دو و ریز انتخاب شود و در بازارهای کیفیت محور می توانید بارهای لوکس و صادراتی را انتخاب نمائید.

در بین انواع توت خشک تولیدی ایران، بهترین توت خشک نمونه های طرقبه می باشد.

چرا توت خشک طرقبه نمونه ی مناسبی برای صادرات می باشد؟

شاید بهترین قیمت توت خشک صادراتی نمونه طرقبه نباشد و توت های ارزان تر را در شهرهای مختلف داریم ولی از نظر بافت ظاهری خود توت می توانیم بگوییم که توت خشک طرقبه بهترین بافت توت خشک را داشته و بافت به هم متصل و نرم این توت و از طرفی یکپارچگی موجود در این توت خشک باعث می شود که شکنندگی در این نمونه بسیار پائین تر باشد و با انجام سورت و الک بار بتوانیم یک توت یکدست را در این نمونه داشته باشیم.

در زمان حمل و جابه جایی نیز این توت می تواند بهترین گزینه باشد که خرد و شکسته نمی شود.

شیرینی بسیار زیاد در توت خشک می تواند یکی از دلایل مهم حشره زدن به این محصول باشد ولی در توت خشک طرقبه، محصول یک شیرینی مطلوب دارد که باعث می گردد امکان حشره زدن به آن پائین بیاید.

از طرفی یکی از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید سورت و الک زدن توت می باشد که در تمام نمونه های توت خشک صادراتی باید به آن توجه شود.

در توت خشک، ما با بخشی از آن روبرو هستیم که امکان حشره زدن به آن بسیار بالا می باشد که به آن نرمه توت می گوییم که در واقع بخشی که در کارتن های توت به صورت جداشده از بافت توت وجود دارد و در کنار توت خشک های سالم قرار دارد و حشرات در ابتدا سراغ این بخش می روند و کم کم به تمام کارتن توت سرایت می کنند.

در صادرات توت باید به این نکته توجه کامل داشته باشید که توت خشک های خریداری شده از کشاورزان به صورت به حال خود جهت صادرات مناسب نمی باشد و این مسأله به این علت می باشد که بارها به صورت یکدست، سورت شده، الک زده شده و … نمی باشد و هر نمونه ای از توت در محصول کشاورزی کنار هم قرار داده شده است.

در زمان خرید باید از بارهای کشاورزی خریداری شود که در انبارهای مناسب سورت شده، الک زده شده باشند و بارها با درجه بندی های مختلف در یک کارتن مناسب قرار گرفته باشند و به صورت مستقیم امکان صادرات بار به حال خود کشاورزی بدون سورت و الک وجود ندارد.

چرا بارهای کشاورزی به حال خود را در این حوزه نمی توانیم مستقیم راهی بازار جهانی نمائیم؟

چون هم بار یکدست نشده، هم نرمه های توت، توت خشک های سیاه و تیره، توت خشک های شکسته، توت خشک های شکلاتی و … در بارهای کشاورزی وجود دارد و از این رو در زمان خرید توت خشک جهت صادرات به این نکته توجه داشته باشید که از تأمین کننده های دست اول که بارهای کشاورزی را در انبارهای مناسب سورت، الک و آماده سازی می نمایند بهره مند شوید.

باید تمام توت هایی که از کشاورزان منطقه خریداری شده است چندین بار الک شود تا بافتی یکدست از توت های هم درجه داشته باشیم.

در مجموعه ما با پهن نمودن پلاستیک یا پارچه در کف انبار، توت های الک شده به صورت دستی توسط کارگران مجرب با نظارت کارشناسان آماده سازی می شوند و تمام توت های شکسته، تیره و سیاه رنگ و حتی شکلاتی و … از بارهای سالم جداسازی می شود و این کار با درصد خطای بسیار پائین صورت می گیرد و کار الک زدن نیز چندین بار در مراحل آماده سازی صورت می گیرد.

مهم ترین نکته در زمان کارتن زدن توت خشک، مقوله الک زدن آن می باشد و از این رو در انبار و کارگاه ما در مرحله آخر آماده سازی محصول، یک بار دیگر هم کار الک انجام می شود و محصول نهایی وارد کارتن می گردد.

استفاده از محصولات طبیعی برای دفع آفت ها و حشرات نیز انجام می شود و با توجه به حساس بودن این محصول باید در انبارها و کارگاه های آماده سازی نیز تمام این موارد مورد توجه قرار گیرد و پاک سازی به صورت کامل انجام شود.

بهترین قیمت توت خشک طرقبه با تکیه بر درجه بندی های مختلف این محصول توسط تأمین کنندگان دست اول آن میسر بوده و می توانید متناسب با بازار هدفتان، گزینه های مطلوب صادرات را در اختیار داشته باشید.

دریافت نمونه و بررسی آن با درخواست مشتری می تواند قبل از خرید، کمک بزرگی در جهت انتخاب محصول مناسب در اختیار مشتری صادراتی قرار دهد و انتخاب مجموعه مناسب که بتواند بهترین قیمت و کیفیت را ارائه نماید نیز از مواردی هست که باید به آن توجه داشته باشید.

مقاله زیر را نیز می توانید در ادامه مطالعه فرمایید:

توت خشک طرقبه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =