میوه خشک حبه پروسسی

بهترین قیمت میوه خشک حبه پروسسی ایرانی

بهترین قیمت میوه خشک حبه پروسسی ایرانی هلو، انبه، آلو، قیصی، شلیل، سیب زرد و سبز، کیوی جهت فرآوری با خرید از منابع این محصول میسر می شود.

انواع محصولات حوزه خشکبار با تنوع بی نظیر در بازار ارائه می شود و هر روز شاهد افزایش محصولات جدید در حوزه خشکبار هستیم و این محصولات جدید توانسته اند جایگاه بسیار مطلوبی را در بین مشتریان کسب نمایند.

در این میان از محصولات جدیدی که توانسته اند وارد بازار تقاضا شوند و مشتری پسند هم باشند می توانیم از انواع میوه حبه پروسسی نام ببریم که با طعم های مختلف از خود میوه تهیه شده اند و بدون هیچ گونه افزودنی به صورت خشک شده و حبه ای در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان به دنبال محصولات طبیعی و بدون افزودنی می باشند این میوه حبه پروسسی یک پیشنهاد ویژه برای کسانی می باشد که اولویت خرید خودرا بر طبیعی بودن محصول می گذارند و از محصولات ارگانیک و طبیعی استقبال می نمایند.

گروه های مختلف سنی از سالمندان گرفته تا کودکان و ورزشکاران که به دنبال میان وعده های سالم هستند می توانند از این میوه حبه پروسسی به عنوان یک میان وعده عالی استفاده نمایند و به صورت تکی یا در کنار بقیه مغز آجیل ها و خشکبارها استفاده نمایند و تمام خواص یک میوه را در فصلی که میوه ی تازه آن در بازار نیست به صورت خشک شده و طعمی بی نظیر داشته باشند.

بهترین قیمت میوه حبه پروسسی طبیعی

قیمت میوه حبه پروسسی طبیعی متناسب با خود محصول و میوه آن می باشد و حبه هایی مانند انبه و موز که از میوه های وارداتی تولید می شوند به نسبت بقیه از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

بهترین قیمت میوه حبه پروسسی ایرانی را می توانید در انواع میوه حبه پروسسی سیب زرد و سبز، هلو، شلیل، کیوی، آلو و قیصی داشته باشید که در زمان هایی که میوه تازه این میوه ها به بازار می آیند قیمت های بهتر را نیز خواهید داشت.

در این بین دو محصول آلو و قیصی به شدت پرطرفدار می باشند و محصول حبه پروسسی آلو به صورت تکی استفاده می شود و محصول قیصی حبه شده به صورت تکی و در موارد بسیاری در آجیل های شیرین استفاده می شود.

بسیاری از مشتریان ما از قیصی پروسسی برای آجیل شیرین شب یلدا استفاده می نمایند و طعم و ظاهر این محصول در ترکیب های آجیل شیرین بسیار مطلوب برای مشتریان می باشد.

در موارد بسیاری، انواع مختلف از این حبه های پروسسی در کنار هم قرار می گیرند و یک ترکیب خوش آب و رنگ و خوش طعم را به وجود می آورند و بسیاری از مشتربان ما ترجیح می دهند که این خشکبارهای حبه ای پروسسی را به صورت ترکیب در کنار هم داشته باشند.

در مواردی هم دیده شده که میوه های حبه پروسسی در کنار انواع میوه خشک حبه تایلندی- استوایی قرار می گیرند و چون این حبه های پروسسی از قیمت پائین تری برخوردار هستند با قرار گرفتن در کنار حبه های تایلندی، ترکیب به دست آمده از نظر قیمت، مناسب تر می باشد و به عنوان مثال انواع این محصولات با طعم شیرین در کنار انواع کرنبری، پوملو، آناناس و … قرار می گیرند.

حبه پروسسی بنگاه آرین : حبه های پروسسی ( آلو ، قیصی، سیب زرد و شلیل)

میوه حبه پروسسی در صنایع تولیدی

از انواع میوه حبه پروسسی در صنایع تولیدی مانند شکلات سازی استفاده می شود و خوشبختانه در سال گذشته قدمهای بسیار خوبی برای استفاده از این محصولات طبیعی در تولید شکلات های مغزدار استفاده شده است.

انواع کیوی حبه پروسسی، آلو حبه، قیصی، سیب زرد، سیب سبز، هلو، شلیل و … با توجه به قیمت مطلوب می توانند به عنوان مغز انواع شکلات مورد استفاده قرار گیرند و شکلات های مغزدار با طعمهای مختلف میوه خشک حبه ای تولید گردد.

رطوبت و طعم مطلوب این میوه های حبه پروسسی به صورتی می باشد که به راحتی می توانید به عنوان یک محصول طبیعی و بدون افزودنی در انواع صنایع غذایی مورد استفاده قرار داده و طعمهایی جدید و محصولاتی نو را به مشتریانتان عرضه نمائید.

ما با توجه به قیمت بالاتر انبه حبه پروسسی و موز حبه پروسسی به مشتریانمان پیشنهاد می نمائیم که از انواع میوه خشک حبه شده سیب که در دو رنگ زرد و سبز تولید می شود و هلو، شلیل، کیوی و … استفاده نمایند که از نظر قیمتی می توانند مطلوب برای صنایع تولیدی و فرآوری باشند و به راحتی می توانند در پروسسه تولید و فرآوری قرار گیرند و خوشبختانه امکان تولید نمونه های جدید و ایجاد تنوع خوب محصولی را در این حوزه داریم.

از محصولاتی مانند موز و انبه ی حبه ای می توانید برای فروش به صورت تک محصولی استفاده نمائید و خوشبختانه استقبال از محصولات خاص نیز بسیار بالا بوده و طعم محصول انبه حبه شده پروسسی به صورتی بوده که ما در این محصول از اسقبال بالای مشتریان بهره مند هستیم و تولید مطلوبی را در این محصولات خاص داریم.

شرایط موجود در بازار خشکبار به صورتی هست که می توانیم بگوییم بازار خشکبار ایران، گنجایش افزایش محصولات جدید و خاص را در این حوزه دارد و می توانیم با تولید و فرآوری محصولات بی نظیری را وارد بازار نمائیم که خوشبختانه با ذائقه مشتریان نیز همخوانی داشته باشد.

در مورد محصولات پروسسی نیز می توانید در فصل هر محصول با آمدن میوه تازه از نظر قیمتی نیز نرخ های بهتری را داشته باشید و از نظر تازه بوده وقیمت، ما به مشتریانمان خرید در فصل هر محصول را پیشنهاد می نمائیم در حالی که امکان خوبی را برای تأمین انواع محصولات حوزه خشکبار در تمام طول سال داریم و می توانیم به راحتی جوابگوی مشتریانمان چه برای بازار داخل چه برای صادرات باشیم.

در جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات میوه خشک حبه پروسسی می توانید با بخش فروش مجموعه تماس گرفته و از موجودی طعم های مختلف مطلع گردید و می توانید بهترین ترکیب ها و طعمها را با قیمت مناسب در مجموعه ما داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + چهارده =