بهترین پسته صادراتی اکبری – احمد آقایی – فندقی – کله قوچی

بهترین پسته صادراتی چیست؟ ارقام احمد آقایی – اکبری – فندقی و کله قوچی برای صادرات به کدام کشور ها مناسبند؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه با ما باشید.

همواره پسته تولید شده در ایران به عنوان بهترین نوع پسته در بازار جهانی شناخته می شود، اما این که کدام یک از انواع پسته کشورمان برای صادرات مناسب تر است، بحثی است که نیاز به بررسی های بیشتر و جزئی تری دارد.
همان طور که می دانید کشور های مختلفی از کشور ما تامین پسته و بسیاری از خشکبار خود را انجام می دهند و هر کدام از آن ها توان و پتانسیل اقتصادی خاص خود را دارند.

به عنوان مثال اگر ما قصد صادرات پسته به روسیه را داشته باشیم قطعا پسته آب خندان و اگر بخواهیم فروش پسته در چین را پیگیری کنیم، پسته فندقی ارزان قیمت بهترین گزینه است.
بازار هایی همانند کانادا خواهان پسته اکبری دستچین ایران است…
پسته احمد آقایی برای صادرات به هند بسیار مناسب است و پسته کله قوچی به دلیل بازار پسند بودن در کشور های اروپایی و عربی جایگاه خوبی دارد.
مشاهده نمودید که بازار های مختلف در سطح دنیا هر یک به دنبال خرید نوع خاصی از پسته کشورمان هستند.

انتخاب بهترین پسته صادراتی

برای انتخاب بهترین پسته صادراتی نیازی نیست به جستجوی فراوانی در بازار بپردازید، تنها کافی است تا با بخش فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین محصول را در بالاترین کیفیت به شما پیشنهاد دهیم.
جالب است بدانید که بازرگانی خشکبار آرین در زمینه صادرات پسته فعال بوده و بسیاری از بازار های دنیا را به خوبی می شناسد، به همین دلیل توان تامین محصولات مختلفی را در زمینه پسته و خشکبار صادراتی داراست.
این که پسته اکبری – فندقی – احمد آقایی و کله قوچی برای کدام کشور مناسب است، مساله ای است که کاملا به بازار هدف شما مربوط شده و شما می بایست با بررسی درست کار خود را استارت بزنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =