تأمین عناب صادراتی مرغوب دارویی

تأمین عناب صادراتی مرغوب دارویی با بهترین قیمت، نیازمند استفاده از روش هایی نظیر مراجعه به کشاورز است که این امر برای مقادیر تناژ زمان بر است، در این خصوص می توان از شرکت های بازرگانی کمک گرفت.

عناب یک محصول خاص دارویی، دمنوشی و آجیلی است که در در خراسان جنوبی در بیشترین حجم و بهترین کیفیت تولید می گردد.

از این رو این محصول پتانسیل های بسیار خوبی برای کار در بازار جهانی و صادرات دارد؛ اما به دلیل عدم بازاریابی کافی و تبلیغات عناب مرغوب بیرجند، نیازمند اطلاع رسانی بیشتر هستیم.

یکی از بهترین زمینه ها برای شروع به کار صادرات عناب، معرفی آن به مشتری هایی هست که قبلاً از ما محصولاتی مانند زرشک و زعفران خریداری نموده اند.

طبیعتاً اگر رویکرد صحیح و پشتیبانی های مناسبی در یک کار صادراتی انجام داده باشیم، با معرفی محصولات جدید به همراه خواص و کاربرد آن ها، زمینه های خوبی برای توسعه ی صادرات ایجاد خواهد شد.

تأمین عناب صادراتی در حجم عمده

مرحله ی بعد از بازاریابی و تبلیغات و جذب مشتری، بحث تأمین عناب صادراتی است.

همان طور که می دانید، عناب توسط کشاورزان مختلف و در مناطق مختلف خراسان جنوبی تولید می شود و بنابراین برای خرید آن در حجم صادراتی و با بهترین شرایط قیمتی، می توان محصول را از کشاورزان مختلف خریداری نمود.

اما واقعیت این است که نه تنها در مورد عناب، بلکه در مورد بسیاری از محصولات کشاورزی ایران، این کار زمان بر بوده و بنابراین همه ی تاجران فرصت و شرایط تأمین عناب صادراتی را به این شیوه ندارند.

این جاست که استفاده از شرکت های بازرگانی که در ارتباط مستقیم با کشاورزان مختلف بوده و توانایی تأمین عناب صادراتی در حجم عمده را دارند، راهگشا خواهد بود.

در این شیوه به لحاظ میزان کیفیت عناب، قیمت، زمان خرید، نحوه ی سورت بندی و بسته بندی عناب و مواردی از این دست که در کارهای صادراتی مطرح است، با دغدغه ی کمتری می توان به نتیجه رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + دو =