تامین عمده بهترین انواع زعفران سرگل

تعیین این که بهترین انواع زعفران کدام است آیا بر عهده تامین کننده عمده محصول است یا خریدار؟ آیا می توان سرگل یا All red saffron را به عنوان مرغوب ترین نمونه صادراتی ایران دانست؟

تامین کننده و خریدار یک محصول هر دو در تعیین بهترین نوع زعفران برای صادرات دخیل هستند.

تامین کننده کالا با توجه به تجربه حضور خود در بازار های صادراتی و از سوی دیگر مشتری بر اساس انالیز و شناختش از بازار هدف قطعا می توانند بهترین نوع زعفران را برای صادرات و فروش در بازار هدف انتخاب کنند.

به عنوان مثال اگر شما به عنوان خریدار زعفران به مجموعه آرین مراجعه کنید و قصد صادرات زعفران به امریکا را داشته باشید، ما اولین گزینه زعفران سرگل همراه با گواهی FDA را به شما پیشنهاد خواهیم داد و شما اگر قصد بسته بندی زعفران در امریکا را داشته باشید، قطعا این آنالیز خود شماست که تعیین می کند، چه بسته بندی و در چه اوزانی باید در این کشور عرضه شود.

پس همان طور که دیدید تامین کننده و خریدار در تعیین بهترین زعفران نقش محوری را ایفا می کنند.

و اما پاسخ سوال دوم ….

اگر چه زعفران سرگل به عنوان بهترین گزینه صادراتی است، اما تعیین مرغوبترین نوع زعفران برای صادرات همه به بازار هدف وابسته بوده و صرفا یک نوع زعفران نمی تواند نماینده تمامی زعفران های ایران در بازار جهانی باشد.

بهترین انواع زعفران آرین

قطعا شما بازرگانی آرین را به عنوان عرضه کننده انواع زعفران می شناسید و می دانید که مجموعه ما با دارا بودن کادری مجرب از متخصصان صادرات، تمامی آن چه را که شما می خواهید برای تجارت در اختیار شما خواهد گذاشت.

بهترین انواع زعفران موجود در آرین شامل نمونه های متنوع زعفران برای بازار های مختلف در کشور های متفاوت بوده و شامل:

  • زعفران پوشال
  • زعفران نگین
  • زعفران سرگل
  • زعفران دسته

می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 18 =