تجارت انواع پسته

تجارت انواع پسته صادراتی ایران

آیا فکر می کنید که تجارت انواع پسته ایران در بازار صادراتی توجیه داشته باشد؟ رقبای ما در این زمینه چه کسانی هستند و بهترین محصولات برای صادرات کدامند؟

همان طور که می دانید ایران ما به عنوان یکی از چندین کشور صادرکننده پسته در دنیا بوده و توانسته است انواع مختلفی از این محصول را تولید نماید.

اما در چند ساله اخیر به دلیل وجود تحریم های بین المللی عرصه بر صادرکنندگان ما تنگ شد و آنان نتوانسته اند با روش های تجارت بین الملل به تجارت انواع پسته ایران بپردازند و در این زمینه بسیاری از بازار ها را به کشور رقیب یعنی آمریکا داده ایم.

مشکلات ما در زمینه تجارت انواع پسته تنها به رقیب سر سختی هم چون امریکا خلاصه نمی شود و مشکلات دیگری گریبان گیر صنعت نیمه جان پسته در کشور ما شده است.

مشکلاتی از جمله عدم وجود کشاورزی مکانیزه و برداشت بسیار کم کشاورزان در شهر های مختلف کشور است که باعث شده آنان نتوانند آن گونه که باید و شاید درآمد زایی داشته باشند.

از سویی دیگر خشک سالی ها و سرما زدگی باعث شده تا همین محصول کم هم آسیب هایی جدی ببنید.

پس اگر به فکر تجارت پسته هستید، باید تمامی موارد مذکور در بالا را مد نظر داشته باشید، و پس از آن و با قبول مشکلات در عرضه تجارت پای بگذارید.

تجارت انواع پسته ایرانی

قطعا برای تجارت انواع پسته ایرانی نیاز است تا انواع پسته صادراتی را بشناسیم پس لینک زیر را مطالعه کنید تا در ادامه مقاله همراه شما باشیم….

انواع پسته صادراتی

همان طور که دیدید تنوع پسته های ما در کشور بسیار زیاد است، پس شما می توانید هر یک را که مشتری شما درخواست داشته باشد، خرید کرده و برای وی ارسال کنید.

در زمینه تامین پسته، ارائه مشاوره و کلیه اطلاعات پیرامون صادرات انواع پسته ما در کنار شما هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − پانزده =