تجارت بهترین زرشک فله صادراتی پفکی

زرشک فله صادراتی در ارقام پفکی و دانه اناری یکی از بهترین مواردی است که شرکت های بازرگانی می توانند برای تجارت جهانی و صادرات انتخاب کنند.

شاید بسیاری خراسان جنوبی را تنها با نام زعفران قائنات می شناسد و صرفاً کیفیت بالا و موقعیت ویژه ی تولید و صادرات زعفران در این منطقه را در خاطر داشته باشند.

اما جالب است بدانید که این منطقه از کشور، همچنان مستعد تولید محصولاتی خاص و ویژه در حوزه ی کشاورزی مانند عناب و زرشک است.

بیشترین حجم تولید زرشک در سه نوع پفکی، دانه اناری و زیر تالاری که در واقع نام های انواع خشک شده این محصول هستند، در ایران و به خصوص خراسان جنوبی انجام می گیرد.

بنابراین یکی از محصولات فوق العاده ای که ارزش سرمایه گذاری و تجارت جهانی را دارد، انواع زرشک خواهد بود.

فروش زرشک فله صادراتی در بازار جهانی

سه رقم نامبرده از زرشک خشک خراسان جنوبی برای عرضه در تجارت جهانی مانند هر محصول قابلیت صادرات به دو صورت بسته بندی و یا فله را دارند.

البته هنوز نیازمند برنامه ریزی و کارهای اصولی تری در حوزه ی تجارت و فروش جهانی زرشک هستیم، اما در سال های اخیر که روند رو به جلویی را طی نموده ایم، تجارت زرشک را بیشتر به صورت فله ای داشته ایم.

زرشک فله صادراتی، اگر چه باز هم ارزآور است و سود حاصل از آن قابل مقایسه با فروش در بازار داخل نیست؛ اما لازم به تذکر نیست که در صورت بسته بندی، چه میزان سود بالایی نصیب شرکت های تجاری خواهد شد.

نکته ی دیگر در بحث زرشک صادراتی پفکی و دانه اناری برای تجارت جهانی، نیاز به بازاریابی و تبلیغات سازمان دهی شده است.

طبیعی است که هر چه ارزش غذایی و تجاری یک محصول در بازارهای جهانی بیشتر شناخته شود، به همان میزان شاهد افزایش تجارت و صادرات آن خواهیم بود؛ و بنابراین این مهم در خصوص زرشک مرغوب ایرانی نیز مصداق خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =