تجارت جهانی انواع زعفران نگین – سرگل قائنات

تجارت جهانی انواع زعفران نگین – سرگل قائنات به عنوان دو محصول درجه یک و ایده آل کشور توانسته است کمک زیادی را به رونق صادرات ایران به دیگر کشور ها داشته باشد.

صادرات زعفران از ایران به بازار جهانی و بسیاری از کشور های دنیا صورت می گیرد اما شاید ارائه آماری از تجارت جهانی انواع زعفران ایران برای شما جالب باشد.

اگر بخواهیم آمار کلی را از صادرات انواع زعفران ارائه کنیم، بیش از 60% از زعفران ایران را نمونه سرگل و نمونه های پوشال و نگین نیز در رتبه های بعدی قرار دارند.

کشور های واردکننده زعفران از ایران عمدتا اسپانیا، امارات، ایتالیا، آلمان، فیلیپین، هنگ کنگ و… هستند.

تجارت جهانی انواع زعفران ایران

اگر چه در عنوان این مقاله ما نام قائنات را آورده ایم، اما به صورت کلی بیان می کنیم اگر قصد دارید تا در زمینه صادرات زعفران فعال باشید، تاکیدی بر روی قائنات نداشته باشید و سعی نمایید تا تمامی انواع زعفران ایران در کیفیت های مختلف را صادر کنید.

زعفران ایران به خودی خود دارای کیفیت بسیار بالایی بوده مشتریان خود را در اقصی نقاط دنیا دارد.

دقت کنید که در صادرات انواع زعفران به گونه عمل کنید که بهترین محصول را برای بازار هدف خود انتخاب نمایید، به عنوان مثال اگر قصد صادرات زعفران به امریکا را دارید، حتما زعفران سرگل را با گواهی FDA و اگر قصد تجارت با افغانستان را دارید، محصولی در حد بازار این کشور را صادر نمایید.

صادرات زعفران مساله ای پیچیده بوده که مشتریان هر یک به تناسب نیاز و کشش اقتصادی خود اقدام به هر یک از انواع زعفران ایران می کنند.

بازرگانی خشکبار آرین آماده است تا کار را برای شما آسان کرده و انواع زعفران نگین، پوشال و سرگل را در بهترین کیفیت ممکن و به صورت عمده در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =