تجارت میوه خشک اسلایس هلو مرغوب

تجارت میوه خشک اسلایس هلو مرغوب به عنوان یکی از بهترین نمونه میوه خشک های عرضه شده می تواند در بازار جهانی نیز مورد استقبال واقع گردد، امری که تأثیری بسزا در افزایش فروش خواهد داشت.

هلو میوه ای شیرین، آبدار و لطیف است که طرفداران بسیاری دارد.

طعم عالی، فیبر فراوان و رنگ و بوی فوق العاده ی آن باعث شده که این میوه ی تابستانی طیف های مختلفی از افراد جامعه، از کودک و بزرگ را جذب نماید.

بنابراین طبیعی است که با رشد مصرف انواع میوه خشک در جامعه، میوه خشک هلو نیز یکی از بهترین ارقام عرضه شده باشد.

به همین دلیل در انواع مخلوط های میوه خشک و همچنین میوه خشک هایی که به صورت تک محصولی عرضه می شوند، میوه خشک هلو در جایگاه ویژه ای قرار دارد.

اما میوه خشک هلو که در داخل کشور بیشتر به صورت اسلایس شده تولید می شود، علاوه بر بازار داخلی می تواند طرفداران زیادی نیز در بازارهای جهانی داشته باشد.

تجارت میوه خشک اسلایس در بازار جهانی

به صورت کلی، انواع میوه خشک اسلایس شده ای که در نقاط مختلف کشور تولید می شود، از پتانسیل بالایی برای عرضه در بازار جهانی برخوردارند.

طعم، عطر و کیفیت بالای انواع میوه خشک اسلایس ایرانی باعث شده تا در تجارت میوه خشک اسلایس، به موفقیت های خوبی دست یابیم.

آلو شابلون خشک، خربزه، کیوی، طالبی، خرمالو، پرتقال، سیب، انبه، موز، آناناس و بسیاری از اقلام دیگر، جزء انواع میوه خشک های صنعتی هستند که در بازار جهانی قابل عرضه هستند.

اما با توجه به این که الگوهای مصرف و ذائقه و سلیقه ی مشتریان در بازارهای مختلف جهانی، به لحاظ قیمت، کیفیت و حتی نوع بسته بندی متفاوت است، بنابراین تجارت میوه خشک اسلایس برای محصولات مختلف بایستی بر مبنای بازار هدف انتخاب و انجام شود.

در این میان طبیعی است که میوه خشک اسلایس هلو به عنوان یکی از بهترین میوه خشک هایی باشد که برای عرضه در بازار جهانی مناسب است.

اما در نهایت این بازاریابی و بازخورد اولیه از بازار هدف است که تعیین می کند، چه حجمی از تجارت میوه خشک اسلایس بایستی به هلو خشک اختصاص یابد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 3 =