تجارت پسته کله قوچی آب خندان اعلا

تجارت پسته کله قوچی اعلا به عنوان محصولی که به لحاظ ظاهری شبیه به پسته های آمریکایی است، یک گزینه ی عالی برای کار در بازر جهانی است که در نوع آب خندان قیمت های مناسبی نیز دارد.

وجود رقبا در بازار هر محصول اجتناب ناپذیر است و بنابراین در مورد محصولی مانند پسته نیز شرایط مشابهی حاکم خواهد بود.

این امر موجب می شود تا انتخاب نحوه ی عملکرد، تأثیر زیادی در موفقیت یا عدم موفقیت در جذب مشتریان برای خرید و فروش شود؛ مسئله ای که در تجارت خارجی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

تجارت پسته کله قوچی در بازار جهانی

همان طور که می دانید توفیق آمریکا در تولید و صادرات پسته در چند ساله ی اخیر، پسته ی آمریکایی را به یک رقیب جدی برای ایران در بازار جهانی تبدیل کرده است.

به طوری که تولید بسیار بالا و در عین حالت قیمت مناسب پسته آمریکایی باعث شده، شرایط برای تداوم تجارت پسته ایرانی در بازارهای جهانی با چالش روبه رو شود.

هر چند در بحث طعم و کیفیت، همچنان پسته های ایرانی رتبه ی اول را دارند، اما به دلیل قیمت پایین و قوی بودن بحث بسته بندی، اقبال فروش پسته آمریکایی در بازارهای جهانی رو به افزایش است.

در واقع همین عامل یعنی طعم و کیفیت بالاتر و بهتر پسته ایرانی است که برخی از مشتریان را با وجود قیمت بالا، مشتاق خرید پسته از ایران می کند.

در چنین حالتی انتخاب پسته ای که به لحاظ ظاهری شبیه به پسته آمریکایی بوده ولی طعم و کیفیت بهتری می باشد، می تواند یک گزینه ی عالی برای تجارت محسوب شود.

تجارت پسته کله قوچی به سبب همین شباهت یک انتخاب مناسب به شمار می آید.

در واقع ظاهری یکسان ولی طعمی متفاوت خود زمینه ای برای مقایسه و انتخاب مشتریان خارجی فراهم می نماید.

البته همان طور که گفته شود بحث قیمت نیز اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل تجارت پسته کله قوچی در رقم آب خندان و یا حتی دهن بست که قیمت های مناسب تری در مقایسه با ارقام طبیعی خندان دارد، خود یک پیشنهاد عالی محسوب شده و می تواند در بحث قیمت نیز شرایط را بهبود بخشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + شانزده =